Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

KiCAD z 19.11.2007r. - płyta CD

19 Dec 2007 09:28 17652 36
IGE-XAO
  • Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
    About Author
    User removed account
    User removed account  
    User removed account wrote 0 posts with rating 0, helped 0 times. Been with us since 1978 year.
  • IGE-XAO
    dedopl
    Level 27  
    Może jeszcze wystawka na alternatywnych UPLOADACH
    np.
    http://www.sendspace.com/flashupload.html
    oraz P2P
    np torrenta
    każdy wybrał by najlepsze źródło dla siebie.
    po co utrudniać życie ludzi na stałym IP.
    ps.
    zciągne to wystawie Torrenta
  • IGE-XAO
    buła
    Level 11  
    KiCAD - oprogramowanie typu open source zaliczane do kategorii EDA (ang. electronics design automation), pozwalające na edycję schematów (projektowanie) i projektowanie wielowarstwowych płytek drukowanych.

Elementy pakietu:
    Eeschema - edytor schematów
    Pcbnew - edytor płytek drukowanych (do 16 warstw)
    Gerbview - przeglądarka plików Gerber
    Cvpcb - aplikacja do przypisywania obudów elementów elektronicznych
    Kicad - aplikacja zarządzania projektem
    User removed account
    User removed account  
    mariomario
    Level 18  
    1) Ja proponuje wstawić to na www.zippyshare.com bo ten serwis ma szybki upload i download (każdy wyciągnie max łącza - u mnie leci całymi 2Mbit/s). I można ściągać z niego kilka plików naraz, oraz pliki są długo podtrzymywane (min 30dni od ostatniego ściągnięcia)

2) Proponuje też utworzenie .torrent'a to jest chyba najszybszy sposób - ( u mnie transfery dochodzą bez problemu do 250KB/s praktycznie z każdym torrentem )

-----
    sendspace.com to jeden z gorszych serwisów - często pisze że wykożystano limit :( nie uploadujcie na niego, ściąganie z niego to udręka )
    -----

Serwisy które polecam na upload KiCAD:
    http://zippyshare.com/
    http://www.mediafire.com/
    http://zshare.net/
    // wszystkie są b. szybkie i nie sprawiają problemów
    maras2003
    Level 29  
    A ja polecam P2M, czyli ściąganie ze skrzynek pocztowych... metoda darmowa, wbrew pozorom legalna, www.moorhunt.pl -strona programu, nazwa - moorhunt. Pozdro
    mariomario
    Level 18  
    maras2003 wrote:
    A ja polecam P2M, czyli ściąganie ze skrzynek pocztowych... metoda darmowa, wbrew pozorom legalna, www.moorhunt.pl -strona programu, nazwa - moorhunt. Pozdro

P2M - dobre, wysokie transfery (nawet po 1200KB/s), szybki upload ale ... gmail ostatnio skrzynki kasuje :( wiec niewiem czy to dobry pomysł..

Michal19881 wrote:
    A ja zalecam wstawienie instalki programu na jakiś szybki i darmowy serwer FTP i danie bezpośredniego linka do pliku.

Pozdrawiam.

Szybki i darmowy - tak niema, ja mam swój własny FTP ale za niego płacę...

sk700 wrote:
    A co powiecie o speedyshare.com :?: Osobiście nie miałem z nim problemów.

Dobry jest ale .... "Maximum size: 30 MB" wiec niejest to dobry pomysł, bo na tym forum było by z 20 linków :( do KiCAD'a - polecam www.zippyshare.com (szybki, pliki po 100MB, darmowy, długa żywotność plików)
    mxmxmxmxmx
    Level 16  
    Witam!
    Mógłbym wypożyczyć na przynajmniej miesiąc server ftp 1GB, który dają do DSLa w TP. Ściągać można przez www. Nie wiem nawet jaki ten ftp ma upload, ale jeszcze nie korzystałem z takiego łącza internetowego, żeby ograniczeniem było wysyłanie z servera, ale na pewno to znacznie wiecej niż 4 mb/s.
    User removed account
    User removed account  
    gdkj
    Level 26  
    wszystko pobrałem raz jeszcze i poszło więc pewnie było dokładnie tak jak piszesz. bardzo rzadko stykam się z rar. w linux jeżeli archiwum tar.gz itp. jest uszkodzone to od razu widać. nie wiem jak jest w windows. pewnie się za to płaci...
    pozdrawiam.
    ps.teraz pobrałem te z 2 linków kolegi Andrzej Lubin za co mu serdecznie dziękuję ale nie sądzę by te z rapida były nie coś.
    bogdan5
    Level 17  
    witam czy ten program ma jakieś ograniczenia np.działa 30 dni lub cos innego warto sie brac za to?
    User removed account
    User removed account  
    bogdan5
    Level 17  
    czy można robić odbicia lustrzane do płytek robionych termotransferem ? i czy jest możliwość rysowania samej płytki bez tworzenia najpierw schematu?
    User removed account
    User removed account  
    japanowa01
    Level 13  
    Ponieważ korzystanie z rapidshare doprowadziło mnie do przegryzienia kabli (ale w końcu się udało) udostępniam się jako źródło:
    ed2k://|file|KiCAD-19-11-2007r.nrg|553150620|...45857473|h=MDXK5WVC5JIIMHWNOQWLR2BC7ZAH3KDK|/ <-wersja pełna
    oraz archiwum-4 części:
    ed2k://|file|KiCAD-19-11-2007r.part1.rar|9011...1AF8DDFC|h=C37OCE4TPD54BUFUJ3LK62R6OTGWEQ2S|/

ed2k://|file|KiCAD-19-11-2007r.part2.rar|9011...1BE1A85E|h=RPXWHWEJN3SL4CHM5F2CMKLOLGUGJ2JK|/

ed2k://|file|KiCAD-19-11-2007r.part3.rar|9011...FF6DE2E1|h=ZXPA3ZUBWHORLPHZYORVY5HWFDYZXTP6|/

ed2k://|file|KiCAD-19-11-2007r.part4.rar|8094...67515590|h=JRCRODAAOXH2OVT5T55LL43PTU5UIUC3|/
    Do wieczora jestem online, potem zobaczymy ;)
    Wesołych świąt :D
    Btw: Kombinowałem jak umieścić te linki w tagach url, ale nic z tego nie wyszło. Czy skrypty też świętują?:evil:
    Jakub P.
    Level 12  
    Mam windowsa viste i nie chce mi iśc tylko CvPCB nie wiem dlaczego . Prosze o pomoc . Wesołych Świąt
    Jacek31
    Conditionally unlocked
    Mam pytanie, bo nigdy jeszcze nie ściągałem takiego oprogramowania.
    Co jest w tych archiwach RAR, instalka czy obraz płyty CD?
    Gdzie można znaleźć kurs tego programu i czy jest spolszczenie?
    Czy trzeba ściągać wszystkie 4 archiwa?
    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    japanowa01
    Level 13  
    W archiwach part 1...4 są 4 części obrazu płyty w formacie .nrg. Na płycie znajduje się kurs oraz wersja PL.
    Po ściągnięciu 4 archiwów rar (zip itp) -> rozpakuj ->nero (wypal) i otrzymujesz płytkę z menu startowym jak w 1. poście.
    Jacek31
    Conditionally unlocked
    Dabra odechciało mi się. Nie wiem jak ściągnąć reszte plików, ten pierwszy serwis jest jakiś porabanny, trzeba chyba sie rejestrować i coś płacić?
    Jak ktoś wie gdzie można to zdobyć bez opłat i zbędnych problemów. czekam na link.
    Zawsze moge jeszcze zostać przy starych DOSowych programach.:cry:
    japanowa01
    Level 13  
    Więcej samozaparcia :D
    Ponieważ miałem te same problemy, po wygraniu bitwy z rapidshare zdecydowałem się udostępnić pliki przez emule-ale skoro nie było chętnych...
    Jacek31
    Conditionally unlocked
    Dobra ściągam eMule, ale nigdy z tego nie kożystałem pomożesz?
    :D :shocked!:

Dodano po 2 [minuty]:

Mam ale gad jest po angielsku.
    Jacek31
    Conditionally unlocked
    Dobra już jest po Polsku. Widze nie chcesz za bardzo pomuc.
    japanowa01
    Level 13  
    PomÓc, poza tym pomyśl co oznacza PW...
    Jacek31
    Conditionally unlocked
    Dobra, sory za błędy. Net mam od nie dawna, a mam już troche latek więc nie zawsze kumam skruty.
    Napisałeś do mnie email?
    markovip
    Level 34  
    PW Prywatna Wiadomosc.

Ikona znajduje sie:
    KiCAD z 19.11.2007r. - płyta CD

Pozdrawiam i Weslych Swiat ;)
    japanowa01
    Level 13  
    :)
    Sprawa juz dawno załatwiona, ale dzięki za dobre chęci :D
    Pozdrawiam