Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Phonocar serii Yellow-Line czy to dobry wybor

Malix7 19 Dec 2007 17:29 3675 39
    nmaciek
    Level 16  
    W tej cenie zestawu odseparowanego nie kupisz :):) to dobry wybor za ta cene :) a pozniej to ceny ida od 269 zl :)
    User removed account
    User removed account  
    nmaciek
    Level 16  
    Zestawy odseparowane graja 100 razy lepiej od takich :) mam nadzieje ze ten zestaw idze na przod auta bo tylko do tego sie nadaje:):)
    Malix7
    Level 15  
    nmaciek wrote:
    Zestawy odseparowane graja 100 razy lepiej od takich :) mam nadzieje ze ten zestaw idze na przod auta bo tylko do tego sie nadaje:):)

no jasne ze na przod tylko nie wiem jakie kupic niestety nie mam duzo na to kasy ale i te pieniadze chcialbym jak najlepiej wydac co mozecie polecic moga byc same glosniki bez gwizdkow gwizdki mam co najlepiej kupic
    herbiasty
    Level 19  
    te phonocary jak dla mnie slabo garaja..
    w tej cenie (po raz kolejny) GMS 960 lub 2600 (jak Ci sie uda wyrwac) :)
    graja o wiele dynamiczniej..
    jak kolega "Mhz" napisal te Y-liney maja slabiutki bass,,
    a co do GMs to szukaj pio sklepach internetowych 195 zeta na allego to duza cena.. widzialem nawet za 130 zeta
    PZDR!!
    czacha01
    Level 21  
    Phonocary za tę cene graja wyśmienicie.
    Sam miałem kiedys z wygłuszonymi drzwiami.
    I grały z bassem,tylko vol musiał byc ok 15.
    nmaciek
    Level 16  
    Moze niech kolega napisze ile moze max przeznaczyc kasy??
    Malix7
    Level 15  
    nmaciek wrote:
    Moze niech kolega napisze ile moze max przeznaczyc kasy??
    chcialem poprostu zmienic sobie glosniki z przodu narazie mam jakies 13 lipne sluchalem w media markt glosnikow do okolo 100zl i wydawalo mi sie ze nie graja glupio w porownaniu do moich to wiadomo, chce kupic dystanse mdf i wsadzis jakies lepsze (od tych co mam teraz) tak wlasnie do okolo 100 zl , tez zamierzam kupic wzmaka i skrzynie przednie glosniki beda graly pod radiem nie pod wzmacniaczem, wzmacniacz ma byc tylko do skrzyni i szukam czegos niedrogiego zeby mi z przodu zagralo
    czacha01
    Level 21  
    To pod radio Phonocary będa idealne.
    Za ta kase cięzko bedzie znalezc coś lepszego.
    Malix7
    Level 15  
    czacha01 wrote:
    To pod radio Phonocary będa idealne.
    Za ta kase cięzko bedzie znalezc coś lepszego.

znalazlem gms-y 960 za 129zl to teraz konkretniej ktore lepsze pod samo radio pioneer 4x50w mosfet, gms-960 czy phonocary?
    czacha01
    Level 21  
    Gmsów nie słyszałem.
    Ale Phonocary miałem bez suba,przez rok.
    I po ustawieniu Loudness i vol.15 Bass był.
    Tylko bierz z tweeterami VW,naprawde jedwabna kopulka sie sprawdza.
    Malix7
    Level 15  
    czacha01 wrote:
    Gmsów nie słyszałem.
    Ale Phonocary miałem bez suba,przez rok.
    I po ustawieniu Loudness i vol.15 Bass był.
    Tylko bierz z tweeterami VW,naprawde jedwabna kopulka sie sprawdza.

a te phonocary miales podpiete przez jakas zwrotnice czy odrazu do radia jak z innymi tonami gra to w miare czysto?
    herbiasty
    Level 19  
    heh.. GMS'y graja duzo dunamiczniej.. mocniejszy bass, ostre.tony wysokie.
    jednak phonocary graja cieplej... bardziej wyeksponowane tony srednie..
    zalezy komu co do gustu przypadnie..
    PZDR!!!!
    czacha01
    Level 21  
    Zero zwrotnic,do tweetera jest kondensatorek.
    Mówie ze tweetery grają fajnie,czysto(np:komunikaty drogowe)
    A woofery dopełniają reszte.
    Bez tweeterów,woofery nie grają za specjalnie.
    Nie ma porownania z fabrycznym zestawem.
    Malix7
    Level 15  
    czacha01 wrote:
    Zero zwrotnic,do tweetera jest kondensatorek.
    Mówie ze tweetery grają fajnie,czysto(np:komunikaty drogowe)
    A woofery dopełniają reszte.
    Bez tweeterów,woofery nie grają za specjalnie.
    Nie ma porownania z fabrycznym zestawem.

czy o takich tweeterach mowiles brac je sa w zestawie z panelem mdf bo cos mi sie wydaje ze inne te tweetery powinny byc
    http://www.allegro.pl/item280169951_daewoo_lanos_basowy_odseparowany_system_audio.html
    czacha01
    Level 21  
    Nie tych nie bierz tweeterow.
    Szukaj jedwabnych VW(PHONOCAR Y-LINE + JEDWABNE TWEETERY + DYSTANSE MDF)
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Panowie ,a może "Polska myśl techniczna " wpisz (wiesz gdzie ) " TONSIL SPEED 1700 240 W MAX Fabrycznie nowe" . Za 115zł nic lepszego nie znajdziesz .......nawet pod radiem zagrają tak ze 2x lepiej niż Phonocary .
    Malix7
    Level 15  
    powalla wrote:
    Panowie ,a może "Polska myśl techniczna " wpisz (wiesz gdzie ) " TONSIL SPEED 1700 240 W MAX Fabrycznie nowe" . Za 115zł nic lepszego nie znajdziesz .......nawet pod radiem zagrają tak ze 2x lepiej niż Phonocary .

he he i tak to juz jest, bylem zdecydowany i znowu dostalem krecka ktore wybrac moze to jest mysl te tonsile he sam nie wiem tez sie zastanawialem nad jakimis stx lub tonsil. dzieki za wasze opinnie lubie to forum bo zawsze mozna wielu ciekawych zeczy sie doweiedziec i szybko uzyskac odpowiedz serdeczne dzieki i prosze jeszcze o wasze opinnie, tonsile, phonocary, gms-y czy jeszcze jakis pomysl moze zrobie sonde ktore wybrac :) Pozdrawiam
    powalla
    Moderator of CarAudio
    Napiszę tak ustawianie Tonsilów Speed pomiędzy Phonocarami ,Gmsami,czy też STXami ,to nieporozumienie . Speed Tonsila raczej postawiłbym nawet wyżej niż wofery Helixa Blue,czy też PB s6c .
    Malix7
    Level 15  
    powalla wrote:
    Napiszę tak ustawianie Tonsilów Speed pomiędzy Phonocarami ,Gmsami,czy też STXami ,to nieporozumienie . Speed Tonsila raczej postawiłbym nawet wyżej niż wofery Helixa Blue,czy też PB s6c .

a zagraja mi jakos w miare ok te tonsile pod samym radiem ?
    herbiasty
    Level 19  
    powalla wrote:

to chyba wyjasnia
    czacha01
    Level 21  
    Ale ta moc rzeczywista Tonsilów 1700 jest sporo zawyżona.
    Bo pod radio 120RMSu?
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    smutna prawda jest taka że spped-y grają dopiero

pod wzmakiem :(

i jeżeli "nakarmi" się je pod rozsądnym jakościowo

to do 400 zł za głośniki nie mają sobie równych
    Malix7
    Level 15  
    Witam po krotkiej przerwie odswieze troche temat poniewaz temat dalej aktualny tylko dochodzi 1 bardzo wazny aspekt poyrzebuje glosniki o glebokosci montarzowej max 60mm niestety glebsze nie wejda chodzby nie wiem co. (niestety nie posluchalem was i kupilem glosniki ale jutro jade oddac nie powiem jakie bo sie wstydze :) mam nadzieje ze je przyjma. interesuje mnie tylko zestaw odseparowany do okolo 180zl czy sa jakies gms-y dobre z max taka glebokoscia dobrze by bylo zeby bas mialy dobry :) . Pozdrawiam
    coobah
    Level 17  
    to i ja podepnę się pod ten temat.
    SZukam głośników dla braciszka, do Laguny...
    Zestaw ma grać pod samym radyjkiem, kasa to 200 pln...
    Kamyk1986
    Level 15  
    dlolz 50zl i kup helixa blue mialem w vectrze sedan i naprawde sa dobre
    Malix7
    Level 15  
    Kamyk1986 wrote:
    dlolz 50zl i kup helixa blue mialem w vectrze sedan i naprawde sa dobre
    nie bardzo bym chcial dokladac bo i tak juz przekroczylem budzet drzwi wyciszylem naprawde nie ma fajnie grajacych glosnikow do 180 zl?
  • Helpful post
    Kamyk1986
    Level 15  
    powiem Ci ze zastanawialem sie tz nad tymi Y-line ale czytalem o nich duzo i doszedlem do wniosku i wzielem helixy.faktem test ze sa drozsze ale od nich ponoc lepiej gaja PB i jakies tam jeszcze ... ale w tej cenie 180zl jak mowisz ze nie masz juz z czego dolozyc to wez te Y-line