Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasilacz Ar360 Ferguson UC8018

19 Gru 2007 23:34 753 3
  • Poziom 17  
    Witam,mam ten zasilaczyk,uklad StrG6351 po stronie pierwotnej był uszkodzony,wymienilem go wraz z nim diode zenera 2,7V ,optiotrak PC817 do tego rezystor 05oHm/5W, kondesator 22uf/50V i caly uklad greatza,po podlaczeniu na wyjsciu nie mam zadnego napiecia,na pierwszej nozce optoriaka mam 15v a na pozostalych trzech nic:/ napiecie na kondziolu 47uF/450v napiecie 320V,czy ktos moze cos doradzic? diody wszystkie sprawdzialem i sa wporzadku,tak samo rezystory.Proszę o przeczytanie i pomoc:)

Dodano po 7 [minuty]:

dodam,ze gdy zalaczam zasilacz to na woltomierzu napiecie dochodzi do jakeigos stopnia i nagle 0V na wyswietlaczu:/

jak na wyjscie 3,3 podpialem diode to przy wlaczeniu tylko mrugla i nic wiecej sie nie ukazalo..:(
  • Poziom 17  
    prosze o pomoc:)
  • Poziom 19  
    Witam, nie miałem do czynienia z tym modelem zasilacza (grzebałem w innych od fergusonów opartych na ICE2....), ale czy wymieniłeś kondy na nowe? Gdzieś wyczytałem że często pada kondek 1000µF. Sprawdź to - pozdrawiam.
  • Poziom 17  
    Witam:) wymienilem i dalej to samo:/ szukam dalej....dziekuje za odpowiedz:D:)