Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

budżetowe car audio - czy te głośniki i to radio...

thevice 20 Gru 2007 10:14 1240 4
  • #1 20 Gru 2007 10:14
    thevice
    Poziom 13  

Witam, powoli zabieram się za "car audio" u siebie, czyli radyjko i głośniki bez wzmacniacza. Krótkie pytanie - czy to radio i te głośniki zagrają razem? Nie spodziewam się jakości audiofilskiej, chcę móc słuchać muzyki bez charczenia i innych tego typu atrakcji.

0 4
  • #2 20 Gru 2007 10:41
    herbiasty
    Poziom 19  

radio lepiej kup np. uzywanego pioneerra deh-2000R.. bedzie juz lepszy od tego...

0
  • #3 20 Gru 2007 17:08
    powalla
    Moderator CarAudio

Po co kupować używkę ,jak za ok 250zł można mieć już nówki np.JVC ?

Jaka kasa na sprzęt,bo niby podałeś jakis przedział cenowy ale np. dokładając 100zł do helixa DB miałbyś duuuuużo lepszy systemik ......wiem dokładać można w nieskończoność ale te Helixy traktuję jako "zestaw podstawowy" dla miłośnika muzyki .

0
  • #4 20 Gru 2007 17:41
    czacha01
    Poziom 21  

Dokładnie jak powalla radzi.
    Sam startowałem od takiego systemu:
    JVC kd-g331+Phonocary Yline.

0
  • #5 20 Gru 2007 17:59
    thevice
    Poziom 13  

powalla napisał:
    dokładać można w nieskończoność

otóż to :) założenie jest takie, że wydaję 4 stówki i ani grosza więcej. Jeśli jesteście w stanie doradzić coś co zabrzmi lepiej od "mojego" zestawu a zmieści się w 400 zł, chętnie przyjmę rady. Nie oczekuję basów masujących trzewia ani krystalicznie przejrzystej góry, itd, itp, ma sobie grać w auktu i nie pierdzieć ;)
    Pytanie zadaję tylko dlatego, że nie jestem pewien co do dopasowania mocy, impendacji, innych takich głośników i radia.
    A głośniki które podałem na początku zainteresowały mnie z powodu oddzielnych spranów, zawsze to chyba lepiej zabrzmi niż jakieś super miliardowowatowe studrożne wynalazki z Tajwanu...

0
  Szukaj w 5mln produktów