Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tanie używane drukarki laserowe jaką kupić??

mikiton 20 Dec 2007 22:39 4418 4
    mikiton
    Level 2  
    Witam wszystkich serdecznie:) chciałbym zasiegnac porady jaka kupic sobie drukarke laserową tanią:D oczywiscie uzywaną:) najlepiej gdybym mógł ja sobie sam obsługiwać w sensie regeracja tonera i drobne naprawy:) drukarka czernobiała do uzytku domowego do 250zł co polecacie?? prosze konkretne modele:D ijak ktoś mzoe jakies koszty utrzymania podać:) pozdrawim wszytkich serdecznie iz góry dziekuje za pomoc:)

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
    piwos
    Level 24  
    Panie Mikiton serdecznie proszę o przeniesienie Swojego tematu do innego działu. To jest dział dla Mechaników. Tu się umieszcza zagadnienia z dziedziny "usterki i naprawy"
    Każde wypowiedzi polecające jakiś model będą wypowiedziami w domyśle obciążone nutą tendencyjności handlowej. :idea:, obniżającej poziom tego mozolnie tworzonego FORUM !!!

Pozdro...:)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "Należy chronić słuszne wartości, mozolnie tworzonego wytworu czyjejś wspaniałej, kosztownej, idei a nie w barbarzyński sposób niszczyć ..."

Innymi słowy. Łatwo popsuć, trudno odbudować !
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Drukarki, kserokopiarki i plotery
    mikiton
    Level 2  
    dziękuje za przeniesienie postu:)
    gringol
    Level 13  
    hp 4l 5l 6l super drukary, miałem i mam nadal kazda z nich, naprawde polecam, tanie ekonomiczne niezawodne.