Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Simlock LG KE500

21 Gru 2007 17:30 3136 17
  • Poziom 11  
    Mam prośbę czy ktoś może wie gdzie szybko i za ile mogę zdjąć simlocka z LG KE500 "simlock VIRGIN" w Bydgoszczy. Odwiedziłem już chyba z 20 serwisów i nikt tego nie robi. Dzięki za pomoc.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Odwiedź jakis serwis co ma Vygisa i zrobią.:D
  • Poziom 11  
    No ok. Tylko SKĄD ja mam wiedziec co to jest Vygis i gdzie go mają w Bydgoszczy.
  • Poziom 21  
    Elo. Vigis to takie użądzenie serwisowe. Wydaje mi sie że kolega meggerja był u mnie z ta słuchawka, lecz nie dał mi posiedzieć nad tym telefonem, twierdząc ze gdzie indziej zrobią od strzała. Zapraszam ponownie do mnie przy dworcu pkp. Czas ok 20min
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Trchę dłużej bo musisz flashować ma ME550, i dopiero simlock.
  • Poziom 21  
    aaaa czyli leci tak długo jak ku800??? Jak tak to 40min
  • Poziom 11  
    Cześć, przy dworcu to chyba szwagier był z tym telefonem, przyśle go do ciebie w poniedziałek do południa jeżeli masz otwarte? Dzięki!!!
  • Poziom 11  
    No niestety ponawiam pytanie ponieważ kolega przy dworcu pkp niestety nie ma odpowiedniego kabelka.
  • Warunkowo odblokowany
    przysylaj do mnei zrobie :)
  • Poziom 21  
    meggerja napisał:
    No niestety ponawiam pytanie ponieważ kolega przy dworcu pkp niestety nie ma odpowiedniego kabelka.

??????????? Że jak, nie byłeś u mnie! Nie pisał bym jak nie posiadał bym kabla. Więc chyba byłeś ale nie u mnie, albo kolega liczy że ktoś mu za free zrobi smoka albo napisze domowy sposub - owego nie ma.
  • Poziom 11  
    ???????????? Kolega wcale nie liczy na darmowego simlocka i właśnie że był u ciebie w poniedziałek około 11 w niebieskiej budce przed głównym wejściem do dworca głównego PKP. Pisałeś że zajmie Ci to około 40 min więc nie wiem dlaczego chciałeś zostawić telefon do piątku mówiąc że chodzi o jakiś kabel. Jest tam was dwóch wiec może dogadajcie się między sobą, no chyba że jest jeszcze jeden serwis w pobliżu.
  • Poziom 21  
    hmmm, być może. Ja zajmuje sie serwisem a koleszka obsługą klientów. Nie zawsze pamiętam informować go o nowych obsługiwanych słuchawkach, stąd jego nie wiedza. Z drugiej strony wystarczyło powiedzieć ze pisałeś na elece i ze dostałeś odpowiedz - na pewno było by już po sprawie. Jak co to zapraszam w czwartek i proszę powiedzieć ze jesteś z elki i miałeś przyjść do Michała.
  • Poziom 11  
    Nooo sprawa załatwiona profesjonalnie, wielkie dzięki za zrobienie tego telefonu.
    Jacek
  • Poziom 21  
    Spox - może troche długo to wszystko trwało, ale najważniejsze że kolega jest zadowolony z usługi.Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam. Ja tak dodatkowo z jednym pytaniem...
    Mam Lg KE500 , Vygisa, i nie mogę nawiązać z nim komunikacji...

Kabel mam od KG800 kabel napewno sprawny,
    i tak się zastanawiam czy do tego KE500
    nie trzeba aby innego kabla..

Koledzy z innego serwisu też wprawdzie nie mogli się z nim skomunikować... ani przez vygisa , ani przez USB

Jakiś pomysł ?
    Pozdrawiam....
    GG: 5200746
  • Poziom 12  
    W ke500 zlaczka identyczna ale inny pinout niz kg800, najprosciek kup kabel pod vygisa (rj45) do ke500. Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    a czy w Czestochowie ktos sciagnie z tego simlocka i czy da sie wgrac pl menu? Jaka cena takiej uslugi??
  • Poziom 10  
    polarbox2 bez problemu robi ten model