Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pentagram Cerberus P6331-4A i problem z działaniem WLAN

21 Dec 2007 23:59 7664 6
  • Level 13  
    Witam
    Posiadam router Pentagram Cerberus P6331-4A. Skonfigurowałem go pod neostrade. Neostrada przez kabel działa bez problemu. Problem występuje, gdy chce połączyć laptopa przez WIFI. Nie jestem do końca pewien czy router został dobrze skonfigurowany. Dioda WLAN na routerze miga. Laptop nie może wykryć sieci bezprzewodowej. Instalowałem już najnowsze sterowniki do karty sieciowej ale i to nic nie pomogło.
    Proszę o pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 20  
    a jak masz skonfigurowane ustawienia WIFI ???? napisz cos wiecej byc moze twoja siec pracuje w trybie ukrytym ...????
  • Level 13  
    Laptop którego chce połączyć bezprzewodowo z internetem to Fujitsu-Siemens Esprimo mobile V5515. Próbowałem dzisiaj połączyć tego laptopa przez WIFI z istniejącą już siecią. Do Access Pointa przykręciłem małą antenke, a tuż obok niego położyłem laptopa i włączyłem wyszukiwanie sieci. Niestety sieć nie została wykryta.
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Jaki komunikat się wyświetlił ?
    Czy nie mas przypadkiem wyłączonej karty bezprzewodowej w laptopie (przycisk, przełącznik, kombinacja klawiszy lub opcja w programie zarządzającym kartą) ?
  • Level 2  
    Mam dokładnie ten sam problem tylko inny model laptopa. Kartę sieciową mam włączoną.
  • Level 9  
    W konfiguracji routera przez WWW (192.168.1.100 domyślnie ) jest opcja Interface Setup -> Wireless -> Broadcast SSID. Ta opcja powinna być ustawiona na YES. Ta opcja służy do ukrywania SSID'u sieci. Pozdrawiam
  • Level 10  
    Witam dolacze sie do tematu bo posiadam ruter cerberus+neostrada kompa stacjonarnego i laptopa z wifi na wszystkich komputerach net smiga pieknie ale mam takie pytanie jak zaszyfrowac siec wifi zeby nie wszyscy do okola mogli smigac na moim necie??