Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Proszę o odpłatną pomoc w naprawie myszy pc w Warszawie

bobsinclare 22 Gru 2007 05:34 3085 7
    bobsinclare
    Poziom 2  
    Jak w temacie proszę o pomoc w naprawie myszy komputerowej logitech mx 900 na terenie Warszawy.
    Zepsuł się w niej mikrostyk pod lewym klawiszem, chodzi mi o próbę przelutowania takiego mikrostyku z jednego miejsca myszki w drugie lub o przelutowanie z innej myszy, którą dostarczę.
    Niestety nie posiadam odpowiedniego sprzętu a przede wszystkim doświadczenia aby to wykonać we własnym zakresie.
    Trochę mi szkoda tą myszkę wyrzucić do śmietnika. Myślę, że warto spróbować ją naprawić.
    Dziękuję za ewentualne odpowiedzi - mój mail : tywieszkto(malpa)tlen.pl.

Pozdrawiam

Artur z Warszawy (Ursus)
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    maniio
    Poziom 14  
    logitech ma bodajze 36miesieczna gwarancje, probowales reklamowac?

Z jakiej litery zaczynamy zdanie?
    Proszę poprawić!
    [_P_]
    bobsinclare
    Poziom 2  
    Mysz została zakupiona w nieistniejącym już MegaAvansie w BlueCity poza tym zgubiłem paragon i w przypływie radości rozkręciłem mysz aby zobaczyć czy może plastik od przycisku nad mikrostykiem się wytarł. Także gwarancji nie mam. W myszy są mikrostyki omron, które teoretycznie powinny starczyć na 800.000 kliknięć niestety nie liczyłem :) Styk ma 3 nóżki widziałem gdzieś stronę gdzie ktoś przelutowywał takie elementy. Zakup lutownicy to nie problem, ale nie mam takich umiejętności. Mogę pociągnąć z moją ekipą kilometr kabla 4x240mm2 w wykopie, ale do lutowania raczej się nie nadaję. Nie wiem może pójdę do jakiegoś serwisu rtv i wyżebram przelutowanie tego styku. Mysz kosztowała sporo i już takich nie robią. Trochę mi żal d.. ściska. Na allegro używaną widziałem ale obawiam się, że może mieć tą samą przypadłość. Więcej nie wydam takiej kwoty na mysz :) Przewodowa za 20 złotych spisuję się podobnie. Są w niej identyczne styki made in china. Anyway ... życzę Wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Pozdrawiam.

Artur
    rafcio363
    Poziom 30  
    Idz do serwisu gsm powinni Ci go zrobić za 10zl :)
    Bynajmniej ja bym Ci to przelutowal na miejscu za piwo, tyle ze jestem z katowic :/
    lev3
    Poziom 14  
    bobsinclare napisał:
    Jak w temacie proszę o pomoc w naprawie myszy komputerowej logitech mx 900 na terenie Warszawy.
    Zepsuł się w niej mikrostyk pod lewym klawiszem, chodzi mi o próbę przelutowania takiego mikrostyku z jednego miejsca myszki w drugie lub o przelutowanie z innej myszy, którą dostarczę.
    Niestety nie posiadam odpowiedniego sprzętu a przede wszystkim doświadczenia aby to wykonać we własnym zakresie.
    Trochę mi szkoda tą myszkę wyrzucić do śmietnika. Myślę, że warto spróbować ją naprawić.
    Dziękuję za ewentualne odpowiedzi - mój mail : tywieszkto(małpa)tlen.pl.

Pozdrawiam

Artur z Warszawy (Ursus)

podjedż na grochów to ci wymienie
    bobsinclare
    Poziom 2  
    Witam!

Dziękuję chętnym do niesienia pomocy. Posłuchałem jednak rozsądnego człowieka, który napisał żebym uderzył do serwisu logitecha.
    Jednak to porządna firma. Mysz sostała wymieniona na nową.
    Pozdrawiam Wszystkich i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Ale mimo wszystko kusi mnie żeby kupić stację lutowniczą i nauczyć się lutować i rozlutowywać samemu.

Pozdrawiam

Artur

[_P_]
    _PREDATOR_

VIP Zasłużony dla elektroda
    Wszystko wyjaśnione, temat zamykam!
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba, by post został otwarty, proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu/ tematu/ z uzasadnieniem!