Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz do PowerBass ES-6C

22 Dec 2007 11:28 4684 15
  • Level 16  
    Witam. Mam okazje kupic wzmacniacz Kenwood KAC-646 cztero kanalowy tylko za dobrze sie nie znam i nie wiem czy bedzie on dobry do napedzenia samego przodu. Na przodzie mam PowerBass ES-6C.
  • Helpful post
    VIP Meritorious for electroda.pl
    te stare kenwoody są przyzwoitymi wzmakami

z powodzeniem napędzą te PB
  • Level 16  
    Musze podjac decyzje co brac do PB ES-6C. Mam upatrzone 3 wzmacniacze Sony sa drozsze o 80zl od Kenwooda. Wybierzcie mi jakis wzmacniacz bo ja sie nie moge zdecydowac :|

Kenwood KAC- 646

Sony XM-3040F

Sony XM-5046
  • Helpful post
    Level 21  
    Bierz tego ostaniego Soniacza,to legenda.
  • Level 16  
    No to chyba wybiore Sony XM-5046 skoro jest dobry.
  • Level 28  
    w jakiej cenie chcesz sie zmiescic moze napiszesz ? i jakie masz radio ?
  • Helpful post
    Moderator of CarAudio
    No to Ci namieszam > http://tuningforum.pl/viewtopic.php?f=8&t=102402&sid=8505fac9ad44154573de233bbf043a88

PS:na allegro stoi po 199zł (lekko podniszczona "buda" )

Dodano po 4 [minuty]:

Słuchałem długo XM3546 i byłem zadowolony z niego strasznie ,a ten 5046 ma jeszcze więcej mocy(na suba mostek nawet na 2 ohmy !) i brzmieniowo taki sam .....gdybym nie miał Juniora już bym klikał "Kup teraz" .
  • Level 17  
    no fakt kolega namieszal mi z u-dimension a teraz koledze z tym philipsem :D:D:D
  • Level 16  
    Radyjko mam Blaupunkta 4X40w a na wzmacniacz chce przeznaczyc okolo 350zl. Sony XM-5046 mam do wziecia za 300zl a Philips bedzie za okolo 200zl to co robic?
  • Helpful post
    Level 17  
    powalla daj juz se luz bo nikt nic nie kupi ?

a co do tego sony - pamietam go jak byl wystawiony na allegro
    chyba brakuje mu tych boczkow plastikowyc
    tu masz dokladne foty

http://ampguts.realmofexcursion.com/Sony_XM-5046/

mimo wszystko mysle ze ten sony to bardzo dobry wzacniacz (dosc mocny) o ile jest w dobrym stanie
  • Level 16  
    No brakuje mu tych boczkow ale to nie problem. Powalla ma tyle propozycji ze ja juz nie wiem co sie dzieje :) Dobra Panowie to teraz krotka pilka zdecydujcie bo ja sie nie znam co brac do mojego zestawu ??:D
  • Helpful post
    Moderator of CarAudio
    Te "boczki" ,to rarytas ,ja je miałem w swoim 3546 ale ja za niego dałem chyba 380zł (nawet oryginalną instrukcję podłączeń itd.) ........od Audio-maga (older) . Ja brałbym XM,potem Kenio i na końcu "nowa legenda" :-) Philips .....czyli od najdroższego do najtańszego .

PS: atutem XMa jest stabilność na mostku do 2ohm .....czyli potem można dać np. RE w mikrobudce :-)
  • Level 27  
    a co z keniem PS200T? Mam PS300T i muszę powiedzieć że wzmacniacz pierwsza klasa. Gra naprawdę dobrze. Parametry też stoją na dobrym poziomie. Do napędu przedniego systemu powinien się nadać a i cena nawet bardzo atrakcyjna.
    Pozdrawiam
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    mam PS 100 ( kenio )

używałem go do pędzenia przodów i było mocno

ale kiepsko grały wysokie :(

coś jak pod kocem

tragedii nie ma ale .... ;)
  • Level 16  
    Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Wybebeszylem wszystkie kable od wzmacniacza i zauwazylem ze przy radiu kable sa tak poskrecane. Czy to moze tak byc zrobione??

Wzmacniacz do PowerBass ES-6C Wzmacniacz do PowerBass ES-6C