Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV Philips 28PW6324\O5R poszukiwana instrukcja

22 Gru 2007 13:06 1359 6
  • Poziom 9  
    Na same święta wysiadł mi tv :( ,akurat jestem na cyprze i tylko z netu mogę oczekiwać na pomoc. Pilot nie chce mi zadziałać a po włączeniu tv przyciskiem na telewizorze wyświetla mi tylko napis LOCKED

HELP !!!
  • Poziom 24  
    Zapłać w recepcji za oglądanie tv , a sam się włączy.
  • Poziom 9  
    Telewizor jest kupiony używka, a za taką pomoc to ci serdecznie dziękuję.
    A tak na marginesie to nie jest to hotel tylko mieszkanie prywatne i TV jest podłączony pod cyfrę.
  • Spec od TV
    Do uruchomienia tv nie potrzebujesz serwisówki, tylko sprawnego pilota (tak 'na szybko' to uruchomisz go jakimkolwiek pilotem
    z kodem RC5); najwyraźniej poprzedni użykownik włączył blokadę rodzicielską.

Temat przenoszę do właściwego działu.
  • Poziom 9  
    Dziękuje wszystkim za pomoc i przepraszam za powielanie tematu.

Telewizor już działa a był to tylko typowy zbieg okolicznośći.
    Okazało się faktycznie że poprzedni właściciel faktycznie załączył w Menu tryb LOCK - ON (dlatego nie działały klawisze na telewizorze - LOCKED)

Natomiast co do pilota to (samoistnie ?) się rozstroił i dlatego nie łapał telewizor sygnału.
    Pomogła dopiero znaleziona na necie instrukcja do tego pilota (wstroiłem go) i potem już po wejściu do menu odblokowałem blokadę.
    Generalnie sprawa była bardzo prozaiczna ......tylko ten zbieg okoliczności mnie zdezorientował.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i serdecznie życzę tak samo udanych i wesołych Świąt oraz Nowego Roku.

P.S A tak na marginesie czy nie przydała by się baza kodów do pilotów w temacie TV w podklejonych ? (to tylko taka skromna propozycja)
  • Moderator
    Ogłoszenie? O jakichś pseudouniwersalnych pilotach? Wystarczy użyć "Szukaj".
    Wiadomo, że najlepiej (z braku oryginału) korzystać z pilotów zamiennych - mają wszystkie funkcje i nie sprawiają problemów.
    Temat zamykam.