Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mikrofon + Komp - czy będzie prawidłowo działał

turboluki 22 Gru 2007 14:02 1061 10
  • #2 22 Gru 2007 17:33
    mariann
    Poziom 35  

Witam
    A jak mam Ci odpowiedzieć, jak pod linkiem pisze, że - strona została przeniesiona do archiwum.
    Lepiej by było, gdybyś zamieścił fotkę tego mikrofonu lub podał jego typ, niż pisać adres z Allegro.
    Pozdrawiam

0
  • #4 23 Gru 2007 23:22
    DjDual
    Poziom 15  

Daj sobie spokój:P kup przedwzmacniacz, chyba, że masz dobrą kartę dzwiękową z przedwzmacniaczem. Nie będzie chodzić tak jak powinno.

0
  • #5 24 Gru 2007 03:50
    mihas
    Poziom 10  

Powinien działać bez problemów, chyba że masz zintegrowaną kartę muzyczną, to już tak pięknie nie będzie.

0
  • #6 24 Gru 2007 09:39
    DjDual
    Poziom 15  

mihas napisał:
    Powinien działać bez problemów, chyba że masz zintegrowaną kartę muzyczną, to już tak pięknie nie będzie.

Głupoty piszesz, co to za różnica? Są specjalne karty dedykowane, ale to inna bajka.

0
  • #7 24 Gru 2007 10:19
    turboluki
    Poziom 10  

a jesli nie mam przedwzmaka a puszcze to w kompa a wieze sobie bededawal glosno ? mam jeszcze wopcjach ust. mikrofonu i dzwieku jakies mic cos tam boost 1 i 2 i wtedy sila glosu jest wieksza... nawet na mantowskim za 10 zl...

A teraz moje pytanie:
    Czy jesli bede glosno przemawial (bedzie to mala salka i glosniki ok 80 watt) , to czy nie bedzie sprzezen, piszczen itp zjawisk ?
    Prosze o pilna odp

0
  • #8 24 Gru 2007 10:40
    DjDual
    Poziom 15  

Nie mów, że będzisz brał to na impreze?? Jaką w ogóle masz karte?
    Po pierwsze zwykle karty są dedykowane pod zwykle mikrofony tam jest inne napięcie i w ogóle. Jeśli chodzi o podlączenie mikrofonu dynamicznego, to jest to realne i w domowych warunkach będzie coś tam słychać, ale nie za głośno. Nie wspomnę o tym, że potrzebna jest przecież jakaś regulacja, bo może się sprzęglić. Są nawet karty dzwiękowe z phantomem, ale to znowu inna bajka.

Dodano po 3 [minuty]:

Ewentualnie jakbyś miał taką starą lub nie starą wieże z wejscami mikrofonowymi to można by było przez nią poprowadzić sygnał do kompa.

0
  • #9 24 Gru 2007 10:45
    turboluki
    Poziom 10  

nie wiem czy to TO ale mam realtek AC'97

Chodzi mi o to zeby bylo slychac mnie w sali ( Większym pokoju) ktora ma powierzchnie ok 26m2- na sylwestra....

0
  • #10 24 Gru 2007 10:57
    DjDual
    Poziom 15  

Zintegrowana karta, no jak chcesz spróbuj coś tam będzie pewnie huczało, ale jak głośno nie wiadomo :-) Oczywiście podbicie na karcie musisz dać. Volum na ful i jedziesz heh. Ale rozwiązanie tandetne.

0
  • #11 24 Gru 2007 11:30
    gruby1
    Poziom 29  

A nie lepiej byłoby zrobić jakiś przedwzmacniacz na jakimś tanim wzmacniaczu operacyjnym albo na czymkolwiek (nawet na tranzystorach) i bezpośrednio pod wzmacniacz albo pod wejście liniowe karty dźwiękowej??? Poszukaj, na elce jest tego pełno a koszt będzie niewielki i przynajmniej będzie coś słychać.

Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów