Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Centralny zamek sam się włącza.

22 Gru 2007 14:45 4128 7
 • Poziom 10  
  Witam, założyłem alarm do Golfa III. Pilot i alarm działa, ale dlaczego centralny zamek sam się włącza. np. po zamknięciu i otwarciu samochodu centralka się wyłącza i spowrotem się włącza. I tak bez końca :cry: Co robic??????? Pomóżcie. Z góry dziękuję za odp.
 • Poziom 28  
  Musisz sprawdzić sposób podpięcia przewodu z alarmu do krańcówek drzwi - po otwarciu drzwi musi pojawiać się masa na przewodzie od alarmu . Jest to informacja potrzebna do zablokowania funkcji samouzbrojenia ma za zadanie spowodować ponowne uzbrojenie gdyby alarm został wyłączony przypadkowo i drzwi nie zostały otwarte.
  Nie piszesz jaki to alarm na rynku są również alarmy z funkcją uzbrojenia po zakończonej jeździe i uzbraja się po ok 20 sek od otwarcia i zamknięcia drzwi, funkcję można zaprogramować lub z niej zrezygnować
 • VIP Zasłużony dla elektroda
  O centralnym też nie wiemy, czy oryginał, czy dołożony.
 • Poziom 16  
  Proponuje tez sprawdzic czy jest komunikacja centralki ze stacyjka(alarm uzbroi sie jezeli nie dostanie sygnalu ze stacyjki po otwarciu drzwi takze w okreslonym czasie , co zapobiega przypadkowemu wcisnieciu klawisza w np. kieszeni spodni i pozostawieniu otwartego samochodu)
 • Poziom 10  
  Centralny zamek jest oryginalny, a alarm kupiłem taki:
  http:******


  RTX TORNADO CS2

  Dodano po 9 [minuty]:

  A gdzie podłączyć przewód wyzwalanie plusem??
 • Poziom 16  
  Cytuje producenta:
  "# ponowne uzbrajanie po przypadkowym rozbrojeniu - jesli nieumyslnie alarm zostanie rozbrojony, nie wsiądziemy do pojazdu lub nie zostanie w?aczony zapłon, system ponownie automatycznie się uzbroi
  # automatyczne ryglowanie centralnego zamka w czasie jazdy - system może automatycznie zamykać centralny zamek po rozpoczęciu jazdy i otwierać po wyłączniu zapłonu"
 • Poziom 10  
  No tak, ale samochód sie nie uzbraja tylko włącza się centralka i wyłącza.

  Dodano po 5 [minuty]:

  Mam jeszcze jedno pytanie, pisze w instrukcji montażu, że trzeba przerwać jakiś obwód blokowany. O co chodzi?????
 • Poziom 20  
  Piszac "włącza się centralkai wyłącza" masz na mysli centralkę autoalarmu, czy centralny zamek? Na mój gust problem tkwi w sposobie podłączenia do centralnego zamka, jeśli podłaczyłeś sie do pompki c.z. przecinając przewód, to zmien czas impulsu na 3,5s. Ale lepiej skonfiguruj wyjscia na sterowanie dwoma plusami i podłącz sie przy przelotce do szarego i zielonego. Co do blokady odetnij czarny od stacyjki.