Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola V6. Czy warto kupować? Opinie użytkowników i naprawiających.

22 Dec 2007 20:12 1608 6
  • Level 23  
    Witam.
    Przymierzam się do kupna fona w cenie tak do 600. Podoba mi sie V6 w.g. mnie to taki trochę wypasiaczek. Kupno na Allegro, bez simlocka, 12 m-cy gwarancji, niby soft ferrari(nic to nie mówi). Niektórzy z moich znajomych twierdzą , że to padaka. Jak telefon toNokia, a od motki to trzymać się z dala. Opinie w necie były dobre, mógłby się ktoś wypowiedzieć z elektrodowiczów? Najlepiej z osób co naprawiały lub uzytkowały V6. Co innego byście mi radzili? Czy gwarancja sklepu z Allegro jest wiarygodna?
  • Level 19  
    miałem ten telefon i dla mnie pada ;( bateria kiepska, wieszał mi się niekiedy.
    znajomi Ci dobrze podpowiadają ;)
    gwarancja ze sklepu z allegro... hmmm myślę, iż zależy to od użytkownika ;)
    pozdrawiam
  • Level 20  
    Telefonik jest swietny...Na prawde jezeli chodzi o design i funkcjonalnosc telefonu mega mi sie podoba...

Mój serwis odwiedziło juz kilka tych motorolek ale tylko i wylacznie w sprawie usuniecia sim-locka bo wszystkie byly z PLAYa.

Prawde mówiac w tej cenie nie zastanawiałbym sie dlugo nad zakupem bo za tak wypasna Nokie trzeba by zaplacic pewnie ze 300zł wiecej.Rozmawiałem ostatnio z pracownikiem autoryzowanego punktu serwisowego Nokii i powiedział mi ze w życiu Nokiacza nie kupi.Uzywa Motorolki i jest zadowolony.Stwierdzil ze Nokia robi zabawki dla dzieci i ludzi niedorobionych bo niedosyc ze sa banalnie proste w obsludze to jeszcze sypia sie jak zamek w Malborku (przyklad 5200 sam taki podal).Nokia robi telefony dla mas, ma wyrobiona marke modelami 5110,3310 i 6310i a teraz juz robi coraz wieksze shity.

Co do GWARANCJ z sklepu Allegro to na pewno jest ona ważna bo na nowy telefon sprzedajacy ma obowiazek dac 24mies. gwarancji chyba ze w karcie gwarancyjnej jest inny zapis.Jedynym minusem takiej gwarancji jest to ze przy kazdej usterce ponosisz koszta dostawy telefonu do sklepu i z powrotem...

Mimo wszystko uwazam ze warto kupic ta Motke.

P.S: Jeżeli w jakikolwiek sposób moja wypowiedz uraziła zagorzałych fanów telefonow Nokii bardzo przeprazam :)
  • Level 23  
    Dziękuję za opinie. Kolego w ostatnim poście wymieniłeś Nokie do których mam duży sentyment i które uważam za hiciory :-) Zastanawiające jest dla mnie dlaczego tak cena spadła . Przecież fonik ma kilka m-cy. Czyżby Z8? Szkoda, że V6 nie ma wifi. Ale myślę, że mogę się bez tego obejść. Co do wieszania się fona, to może ten soft ferrari coś da, ale to już tylko takie moje mniemanie. Byłbym wdzięczny gdyby jeszcze ktoś wrzucił jakies opinie o tej motce.
  • Level 20  
    Ano hiciory...Ale znajdz teraz takiego hiciora z folia na LCD:) Kup calkiem nowa 6310i...Praktycznie nie możliwe.Znam pacjenta, który zeby nie bylo sladów wymieniał nawet gniazdo ładowania w 6310i na nowe, zakladał nowa org. bude i drukowal naklejki z imei...Wspaniałe były te jego nowe 6310i i dorobil sie niezlej kaski na nich bo gonil je klientom po 1000zł za sztuke...

Ale wracając do v6 to powiem ze im telefon bardziej wypasiony w funkcje tym czesciej sie muli i wiesza...Ale to wina oprogramowania i zeby juz przybic klina Noki podaje przyklad E50 która miała problemy z oprogramowaniem w Orange np.Siadały jedna po drugiej...
  • Level 19  
    e50 fakt padaczka :(
    ale ogolnie nokia to najmocniejsze telefony jakie widziałem ;]
    kilka innych mi się już posypało ;)
  • Level 13  
    V6 to fajny telefon ale nie dopracowany , najbardziej mnie wkurza brak blokady klawiszy, niby jest ale nie dziala jak np w noki. Wiec telefon noszony w kieszeni szybko sie wyloduje przez naciskanie bocznych przycisków, z baterią są problemy mi trzyma 1 dzień (druga) Ładować dłużej sie nie da bo po naładowaniu ładowanie się wyłącza wiec o formatowaniu zapomni. Poza tym jest ok