Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zasilanie konwertera LNB w Strong 6860

22 Gru 2007 23:57 1674 2
  • Poziom 10  
    Nabyłem Cyferkę z dekoderem Strong 6860 i pakietem powitalnym.Chciałem połączyć za pomocą zwrotnicy ZWS-211 Telmor sygnały z anteny SAT i naziemnej ASR-860P15 Telmor.Problem w tym,że Strong 6860 w trybie STANDBY nie podaje sygnału zasilania konwertera, a tym samym nie zasila mi przedwzmacniacza w antenie naziemnej.Czy można w dekoderze coś przestawić aby w trybie czuwania podawał zasilanie na konwerter?
    Gdy włączam dekoder automatycznie ustawia mi się TV na wejście AV i nie mam wtedy możliwości oglądania programów z anteny naziemnej.
    Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 35  
    Przecież zawsze mozna wyjść z trybu AV włączajac jakiś program z anteny naziemnej chyba że masz nietypowy telewizor.
    Nie ma mozliwości ustawienia żeby tuner podawał zasilanie na konwerter w trybie standby.
  • Poziom 10  
    Problem w tym, że nie mam właśnie możliwości wyjścia z trybu AV.Pozostaje mi więc zasilenie anteny bezpośrednio i wpięcie w zwrotnicę ZWS-212.Chyba,że jest jakaś możliwość żeby TV nie włączał się automatycznie w tryb AV po włączeniu dekodera SAT.Połączenie jest EURO.