Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czajnik philips HD 4617

polo 098 23 Gru 2007 18:54 3352 5
  • #1 23 Gru 2007 18:54
    polo 098
    Poziom 10  

Czajnik philips HD 4617 przecieka na połączeniu wokoło dna.mam pytanie wyciskając spód czajnika ,jaki tam jest rodzaj uszczelnienia .pozd.

1 5
  • #2 27 Gru 2007 18:19
    waldekg
    Poziom 28  

Witam. Wystarczy delikatnie przeprowadzić demontaż, oczyścić powierzchnie uszczelniające jak również uszczelkę i ponownie zmontować. Pozdrawiam.

0
  • #3 27 Gru 2007 20:40
    krystian2
    Poziom 14  

Witam. Uszczelka w ksztalcie litery C z bezbarwnego silikonu nalozona na brzeg grzalki (plytki) i wcisnieta miedzy platik. Tak jak napisal kolega waldekg zdemontowac oczyscic z kamienia i zamontowac. Szczegolnie trzeba oczyscic brzeg grzalki tak aby uszczelka cala powierzchnia dolegala do metalu grzalki

0
  • #4 01 Sty 2008 11:22
    apis65
    Poziom 11  

Witam - obawiam się ze problem nie tkwi w uszczelnieniu grzałki i termostatu tylko na połączeniu "gara" z dnem - fabrycznie jest to łączenie na gorąco i jak juz pusci niestety nic juz nie mozna zrobic.

0
  • #5 01 Sty 2008 15:55
    polo 098
    Poziom 10  

jutro zabieram się do rozbiórki -czajnik nie posiada płytki tylko grzałkę ,od środka widać zaczepy a więc zobaczymy .jestem szczęśliwy za tych parę rad .na pewno się odezwię jak poszło.

0
  • #6 02 Sty 2008 19:46
    polo 098
    Poziom 10  

tak jak zasugerował kolega apis65.mimo usilnych prób,wymyślnego przyrządu do wypchnięcia dna ,użycia płynów żrących -uszczelka nie puściła,a góra od spodu oderwała się a nie wyszła.był użyty jakiś brązowy klej,lub uszczelka. klej albo uszczelka przebarwiła się na ciemny kolor chyba od temperatury . sklejone jest bardzo mocno nawet teraz po rozerwaniu nie można tego ruszyć.tak że myślę że nie ma możliwości naprawy ,gdy takie coś przecieka.ale chęci naprawy były kolegom dziękuję za sugestie ....życzę wszystkim wszystkiego dobrego w nowym roku

0