Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po raz kolejny Panasonic SA-AK200

25 Gru 2007 11:34 1427 3
  • Poziom 11  
    Witam, mam problem z wieżą panasonic SA-AK200, nie reagowała na pilota, sprawdzałem miernikiem świecąc pilotem na czujnik i nie wzmacniał żadnego sygnału tzn na wyjściu nie było żadnych skoków napięcia. Wymieniłem odbiornik IR i teraz reaguje i coś wzmacnia. Ale sprawdzam innym pilotem bo nie mam tego od wieży. Tak że czujnik prawdopodobnie działa. Ale powstał inny problem. Po złożeniu wieży, taśmy wpięte na 99% właściwie - CD otwiera mi sie samo i nie działają żadne przyciski, co sie mogło stać :?: Nie zauważyłem żadnych upalonych elementów a kolega twierdził że dzień wcześniej CD działało i przyciski też. Gdy wieża była w stanie StandBy, wyłączyłem DEMO i jakoś sie porobiło że teraz działa AUX i TAPE i TUNER ale gdy tylko wcisnę przycisk CD to wieża znowu przestaje reagować na przyciski i wysuwa mi się ciągle tacka z płytą... :|
  • Poziom 11  
    Rozebrałem dziś tą wieże, sprawdziłem taśmy, powpinałem z powrotem i o dziwo już mi CD nie wypluwa tacki z płytą, a klawiatura reaguje normalnie, ale było by zbyt pięknie gdyby sie całkiem naprawiła. Teraz wkładam płytę, ale nawet CD mi sie nie chce zakręcić i oczywiście wyskakuje napis NO DISC. Podpowiedzcie coś PLIS.
  • Poziom 39  
    Przelutuj złącza i wyczyść optykę acha zamin zaczniesz rozbierac wieże i wypinac tasmy odczekaj chwilę aż się elektrolity w zasilaczu rozładuja bo możesz sobie narobic duzo bigosu jak tego nie zrobisz może dojśc do uszkodzenia procesora.