Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

PLAYSTATION2 SLIM ma USB

KAR26 25 Dec 2007 13:33 13976 11
    KAR26
    Level 17  
    Witam -kupiłem psp2 slim i ma ono dwa porty usb. prosiłbym o wytłumaczenie co dokładnie można podłączyć do takich portów(taka sama zasada ja w pc. ) np:podłącze pamieć przenośną i czy ona zastąpi kartę pamięci lub pada od pc. na usb.
    mariusz.ja
    Level 14  
    Do portów USB w konsoli możesz podpiąć mikrofon, mini kamerkę, matę do tańczenia.
    KAR26
    Level 17  
    Bardzo dziękuję i jeszcze korzystając z zainteresowania tym postem , chodzi mi jeszcze o dwie rzeczy związane z tym usb , a mianowicie twardego dysku(da sie podłączyć) i mam pada do pc. też na usb czy będzie działał ?
    mariusz.ja
    Level 14  
    Pad na USB nie będzie działał, natomiast dysk twardy powinien działać.
    User removed account
    User removed account  
    ovlcalais
    Level 11  
    Quote:
    Jeśli chodzi o dyski na USB to mogą one być wykorzystywane np. do gier które są z nich odpalane,

Kurczaczek699 a może wiesz, co trzeba mieć i co zrobić, aby wczytać gry przez port USB w PS2?

W necie nie mogłem nic znaleźć na ten temat, więc pytam tutaj :D

Dzięki z góry za odpowiedz :D
    pozdrawiam
    nosekdh
    Level 14  
    dzięki dyskowi pod usb można grać lecz usb ma za wolne prędkości by płynnie obsługiwać gry, w tym momencie lepiej radzi sobie starsza, grubsza wersja ps2 z network adapterem do którego można podłączyć normalnie dysk, można oczywiście przerobić ps2 na taśmę lecz jest to trudne, poszukaj w google hdd for ps2 slim
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Wykopaliska!
    PLAYSTATION2 SLIM ma USB