Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Medion md41633 nie świeci wyswietlacz

adi506 26 Gru 2007 15:52 1775 2
  • #1 26 Gru 2007 15:52
    adi506
    Poziom 10  

Witam

Mam problem-mianowicie kupilem ostatnio radio(jak w temacie) i wiedzialem ze moze nie byc latwo z ta marka ale problem zaczol sie juz na samym poczatku uzytkowania,chociaz nie wiem czy mozna to nazwac poczatkiem. Przechodzac do sedna chodzi o to ze po podlaczeniu radio niby sie wlacza->wyswietlacz sie wlacza, wysuwa i pozostaje czarny(podswietlenie swieci)=no i w sumie na tym sie konczy,plyta niby kreci ale i tak zero reakcji.

w innych postach czytalem o jakis radio box`ach, tylko nie zauwazylem wiekszego odzewu;)
    Czy to dlatego radio pozostaje martwe??

a moze ktos wie jednak jak je wlaczyc??

0 2
  • #2 21 Paź 2008 21:38
    Mikrob
    Poziom 14  

Witam
    Żeby wyświetlacz działał trzeba podać mase na kabelek z opisem Brake Switch . Jeżeli ma Pan pilota to proszę o podanie symbolu , zakładałem znajomemu takie DVD w samochodzie ale kupił je bez pilota i może tylko oglądać filmy . Pozdrawiam

0
  • #3 27 Paź 2008 23:38
    adi506
    Poziom 10  

No to chyba mowimy o innych radiach poniewaz w tym radiu nie ma czegos takiego jak kabelek ktory powinno sie podpiac pod mase hamulca recznego:-/
    Sa tylko 4przwody z chinch`ami pod system RGB
    wejscie audio
    wejscie video
    wejscie REMOTE
    wielopinowe zlacze na kablu(podejrzewam ze wlasnie do podlaczenia tego radioboxa)
    no i mala kostka zasilajaca(+,-,memory)

Pilot niestety nie ma zadnego oznaczenia...
    ...rece opadaja...

0
  Szukaj w 5mln produktów