Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lodowka privileg

jabia 14 Gru 2003 18:42 5179 2
  • #1 14 Gru 2003 18:42
    jabia
    Poziom 1  

prosze o pomoc kupilem uzywana lodowko zamrazarke privileg i nie wiem do czego sluza trzy swiatelka widniejace na gorze i pokretlo moze do ustawienia temperatury ale tego nie wiem jezeli ktos moze mi pomoc to prosze

1 2
  • #2 14 Gru 2003 19:15
    POL02
    VIP Zasłużony dla elektroda

Witam.
    Nie znam tego typu ale najczęściej trzy lampki sygnalizacyjne informują :
    - jedna lampka może być zielona informuje o przyłączeniu do sieci (napięcie jest lampka świeci),
    - druga o pracy sprężarki może być żółta (termostat włączył się sprężarka pracuje),
    -trzecia może być czerwona i dotyczy temperatury komory zamrażarki (jeżeli temperatura spadnie poniżej -18C to lampka zapali się)

0
  • #3 14 Gru 2003 19:45
    elmag77
    Poziom 13  

O ile sie nie myle to Pivileg jest firma niemiecka. Poszukaj lub przyjrzyj sie, czy wszelkie regulatory i kontrolki na tej lodowce nie sa opisane po niemiecku. Wogole mozesz podac wszelkie informacje na temat tego sprzetu jakie na nim znajdziesz. Niemiecki znam biegle, z technicznym tez mam do czynienia. Znajomosc niemieckiego pomogla mi parokrotnie takze w sprawach napraw i obslugi roznych urzadzen. Chetnie przetlumacze jakiekolwiek dane, ktore znajdziesz Pozdrawiam.

1
  Szukaj w 5mln produktów