Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Darmowa telewizja satelitarna

matrixrp 27 Dec 2007 14:13 22394 3
 • #1
  matrixrp
  Level 10  
  Witam

  Mam dekoder cyfroowy do odbioru darmowej telewizji stalitarnej, mam 12 kanałów polskich. czy jest możliwość żebym dał rade oglądać TVP, TVP2, Polsat itp na satelicie tak jak na zwykłej antenie siatkowej?
 • #2
  obi997
  Level 27  
  Witam

  Darmowej w twoim określeniu, to jak przypuszczam = FTA. Programy o które pytasz dostępne są legalnie w telewizji płatnej np. Cyfrowy Polsat.
 • #3
  matrixrp
  Level 10  
  Ale czy mogłbym coś zrobić żeby oglądać je u siebie?
 • #4
  skalka
  Level 12  
  1. Zalezy jaki dekoder posiadasz wtedy mozesz wgrac soft edukacyjny, ale ogladanie płatnej tv taka metoda jest nie zawsze mozliwe a poza tym po prostu nielegalne . (tak miedzy nami to uwazam ze ogladanie w ten sposob TVP /polsat / tvn (ale tylko tych) jest legalne przynajmniej moralnie - w koncu abonamenty tvp placimy i reklamy w tnvnach ogladamy)

  2. Jest oczywiscie mozliwosc bycia legalnym i nabycia karty C+ + odpowiedni czytnik + zmiana softu w dekoderze ... ale IMHO to gra niewarta świeczki..

  3. W twoim przypadku nabył bym pakiecik mini Polsatu... Albo poczekał na tv cyfrową naziemną (w wielkopolsce juz leci z nadajników ze Śremu ... tylko tanich dekoderów DVBT Mpeg4 jeszcze nie ma w powszechnej sprzedazy.. )