Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

laptop hp pavilion dv6000

skalisty 28 Dec 2007 10:01 3112 6
    skalisty
    Level 15  
    witam, mam problemik ze sterownikami pod xp, wczesniej była vista, po w graniu xp nie chca mi sie zainstalowac teraz sterowniki ktore sciaglem ze stronki producenta do 'hp pavilion dv6000' , pod spodem na naklejce znalazlem jescze inna nazwe, hp pavilion dv6500 ale do tego to juz wogule sterow nie ma, czy moze mi ktos cos podpowiedziec czy jest wogule szansa sciagnac sterowniki do tego laptoka.???
    mbo
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Jest - szukaj sterowników na stronach producentów konkretnych układów.
    skalisty
    Level 15  
    tak, latwo powiedziec jest, juz z 20 sterownikow sciaglem do samej grafiki i nic , zaden nie chce dzialac...za kazdym razem wyskakuje komunikat : Program instalacyjny NVIDIA nie moze znalesc sterownikow zgodnych z aktualnym sprzetem. probowalem juz od innych modeli wgrywac i tez kicha...co z tym mam zrobic
    ostrosiowaty
    Level 12  
    Jest szansa powiedz do czego nie masz sterów to zarzuce ci linki ;-)
    skalisty
    Level 15  
    Jest do dokładnie HP Pavilion dv6620ea i potrzebuję stery pod win_XP od: chipsetu, grafiki, audio. Nadmieniam że na oficjalnej stronie hp sterów pod xp nie ma a sterowniki od producentów podzespołów też nie chodzą widocznie są to jakieś modyfikacje dla HP
    dexi
    Level 29  
    Tak. Jeśli masz kartę nVidii, to ona nie prowadzi wsparcia dla tych urządzeń. Wszystko leży w gestii producentów laptopów. Jednak da się zainstalować te sterowniki.

Po próbie zainstalowania sterowników ze strony nVidii, nawet po nieudanej instalacji powinien zostać utworzony katalog ze sterownikami na dysku C:\NVIDIA. Sterowniki będą działać, choć system będzie uważał inaczej.

Teraz musisz w managerze urządzeń odnaleźć swoją krnąbrną kartę grafiki i podać mu te sterowniki. Ponieważ posiadam aktualnie Vistę, to dalej musisz próbować sam. Na pamięć nie znam kreatora sprzętu, ale do trudnych zadań to nie należy.

Dodano po 1 [minuty]:

Co do innych sterowników, to trzeba użyć funkcji szukaj na naszym forum. W większości modeli HP podchodzą te same sterowniki.
    metalli
    Level 30  
    Proponuję proste rozwiąznie. Zainstaluj spowrotem MS-Vista. Następnie wykonaj raport w Everest lub jeszcze lepiej AIDA32 a raporcik w załaczniku. Następnie zainstaluj XP i sterowniki które masz i zapodaj drugi raport z w/w programów z opisem czego brakuje. Pozdrawiam