Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 22DC982/72B w Renault Safrane bez kodu

28 Gru 2007 17:07 2882 6
  • Poziom 17  
    Witam, kupiłem autko z radyjkiem jak w temacie (z kasetą i CD), niby kodowane bo mam do niego kod ale odpala bez. Problem w tym, że na wyświetlaczu jest tylko equalizer i nic poza tym. Czy to radio potrzebuje zewnętrznego wyświetlacza, żeby coś pokazać poza ustawieniami barwy dźwięku? Wszystko działa tylko trzeba na wyczucie.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Radia Samochodowe
    Zachowanie radia jest prawidłowe , a to radio współpracuje z dodatkowym wyświetlaczem - ten w radiu to niestety jest tylko od korektora ;)
  • Poziom 17  
    No tak... A czy nie powinno sie wyświetlać na tym wyświetlaczu co jest zegar z termometrem? Niestety nie znam sie na renówkach, wcześniej miałem astre.

Dodano po 1 [minuty]:

...dodam jeszcze, że pilot przy kierownicy działa.
  • Poziom 11  
    Witam,
    (nie wiem czy problem został rozwiązany) mam takie samo auto z takim samym radiem. Po kupnie miałem podobny problem i okazało sie, że wtyczka prowadząca do wyświetlacza była wciśnięta nie do końca . Może jest podobnie choć nie dam za to głowy.
  • Poziom 17  
    Niestety u mnie wcale nie ma wyświetlacza i nawet nie ma miejsca na takowy. Powinien być obok tego z zegarem i termometrem ale tam jest półeczka wnękowa.
  • Poziom 11  
    Z tego wynika wniosek, że albo było w oryginale inne radio albo ktoś wymontował wyświetlacz i włożył "półeczkę". Nie chcę niczego reklamować ale na Allegro bardzo często można spotkać oferty sprzedaży wyposażenia wnętrza Safrany. Wyświetlacze też tam mają. Tylko trzeba by żądać również kabla łączącego wyświetlacz z radiem. Wyświetlacz radia jest razem z wyświetlaczem temperatury zewnętrznej. Nie wiem czy wtyczka od wyświetlacza temperatury bedzie pasować do "zespolonego" wyświetlacza.

Dodano po 1 [minuty]:

Źle mówię wyświetlacze są oddzielne - przepraszam
  • Poziom 17  
    Niekoniecznie, czasami są w safranach zespolone razem z zegarem i termometrem ale do tego radyjka oddzielne niestety.