Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem ze światłem w środku passat b5 kombi

29 Dec 2007 20:46 2282 8
  • Level 9  
    witam. mam problem , który polega na tym , że jak otwieram dzrzwi kierowwcy to światło się zapala w kabinie a jak otwieram wszystki inne drzwi to nie zapala sie ,a kiedys bylo inaczej jak sie otwieralo wszystki to swiecilo a jak tylne prawe to nie swiecilo. CO TO MOZE BYC POMOCY !! Dziekuje z gory za pomoc
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Czujniki w drzwiach do wymiany!
  • Level 9  
    a gdzie on sie znajduje . i ile taka wymiana kosztuje ?
  • Level 27  
    Czujniki znajdują się w środku drzwi na zamkach.Można ewentualnie sprawdzić jeszcze moduł centralnego zamka który znajduje się pod dywanikiem pod siedzeniem kierowcy, takie czarne pudełko.Napisz który to rocznik tego paska.
  • Level 9  
    1999 KOMBI. bo sluchaj mi podlaczali alarm i zrobili mi tio zle na 2 stycznia jestem umuwipny do konkretej firmy i mi poprawia.a on wlasnie cos sie podpinal pod to co mowisz.po ta skrzynke pod dywanikiem.wiec co mam robic?
  • Level 27  
    Sprawdź przewód niebiesko-szary w 23 polowej kostce w tej skrzynce pod dywanikiem.Podaje on masę na lampkę po otwarciu drzwi.Może został odcięty od strony lampki.Wogóle sprawdź co tam ewentualnie w tym module ostało namieszane, tzn czy nie pocieli przewodów.Ewntuanie jesli sie umówiłeś w jakiejś firmie to poczekaj żeby oni to sprawdzili.Pozdrawiam
  • Level 20  
    B5 znana jest z gnijącej instalacji elektrycznej szczególnie w rejonie sterownika pod dywanem gzdie wilgoci nie brakuje jak i wszystkich polaczen które tam są na wiązkach masy itd wiec warto tam tez zajrzec .pozdr.
  • Level 9  
    pod dywanikiem ani sladu wilgoci w skrzyneczce tez nic.jak nowe.a kabel jest jeden nie przeciet na pol tylko ciun koszulki zdjete i do kabla podpiety jest kabel od alarmu tego co zle zalozyli.mam nadzieje ze w tej firmie co sie umowilem mi to zrobia;/
  • Level 20  
    wykonaj prosty test ,np na tych drzwiach gdzie ci nie swieci odkręc włacznik i przewód przyłóz do masy lub jak sa dwa to złacz razem i juz wiesz czy to wina włacznika czy na przewadoach cos niedomaga itd az do modułu .pozdr.