Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

centralny zamek opel astra 92

beatasolecka 31 Dec 2007 19:32 2216 2
    beatasolecka
    Level 2  
    Witam posiadam opla astre 92ro i chciałem założyć centralny zamek z kluczyka czyli za pomocą mastera siłowniki mam założone tylko nie wiem jak podłączyć sterownik jest on marki gemini 2244 nie wiem jak go podłączyć .chyba że to jest sterownik ale do domykania szyb jak by ktoś miał ochotę mi to wyjaśnić lub podesłać jakiś schemacik to był bym bardzo wdzięczny. A i jeszcze jedno opisze jakie kolory przewodów sie znajdują w tym sterowniku .Dwa zielone ,dwa białe ,dwa brązowe ,dwa niebieskie ,jeden różowy ,jeden czerwono biały, jeden biało brązowy. W masterze mam przewody koloru jeden zielony, jeden niebieski ,jeden czarny jeden brązowy, jeden biały .Próbowałem podłączyć kolorami i nie daje mi to żadnego efektu. Pomocy. Wcześniej w samochodzie nie było tego centralnego .Mogę jeszcze dodać to że po podłączeniu brązowo białego do masy i różowego przekaźniki w sterowniku sie wzbudzają a na dwóch brązowych pokazuje sie masa. Licze na pomoc pozdrawiam.

Dodano po 2 [minuty]:

Przepraszam to z tym różowym jak podłącze do niego zasilanie plus

Popraw błędy i interpunkcję. Użyj przycisku PISOWNIA -->REGULAMIN pkt 15. [hefid]
    hefid
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Post był raportowany.
    Przeniosłem z: Układy elektroniczne DIY pomysły, problemy
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Coś mi się wydaje, że ten twój sterownik ma za dużo przewodów jak na zamek centralny...
    A jeśli chcesz mieć zamek otwierany z kluczyka, to ratuje cię zwykły, podstawowy sterownik centralnego zamka lub sterowniki takiej jak TOP 32, TOP 3, ST 1000 i podobne. Podłączenia są opisane na tych sterownikach i nawet kolory przewodów powinny się zgadzać, bo są oznaczane standardowo.
    PS. Nie masz żadnej dokumentacji do tego sterownika?