Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
HelukabelHelukabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzedam Najtańsze i najlepsze VIDEOSENDERY MEDION!

Szakalabombas 02 Sty 2008 19:06 2104 0
 • #1
  Szakalabombas
  Poziom 9  
  Witam, mam do sprzedania 3 ostatnie sztuki najlepszych na rynku videosenderów marki MEDION. Jest to najtańszy i najlepszy sprzęt wśród dostępnych w Polsce senderów. Cena za sztukę jaka mnie interesuje to 70 zł.

  Sprzedam Najtańsze i najlepsze VIDEOSENDERY MEDION!

  Video sender

  Jest to super zestaw do bezprzewodowej transmisji obrazu video i dźwięku stereo. Wystarczy podpiąć nadajnik do urządzenia, z którego chcemy uzyskać obraz, a odbiornik do telewizora na którym ten obraz chcemy oglądać. Nadajnikiem może być komputer wyposażony w wyjście TV, może to również być zwykły odtwarzacz kaset video, lub płyt DVD, możliwe jest również podpięcie urządzenia bezpośrednio do tunera satelitarnego, cyfrowego lub sprzętu audio. Transmisja odbywa się za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2,4 GHz, dzięki tak wysokiej częstotliwości fale te potrafią przenikać przez ściany budynków i przez sufity.

  Instalacja urządzenia jest banalnie prosta, wystarczy tylko podpiąć nadajnik do źródła sygnału (SAT, DVD, komputer...), nadajnik podczerwieni umieścić na punkcie odbioru tych fal w źródle obrazu, a następnie podpiąć odbiornik do odbiornika sygnału (TV, magnetowid..) i to wszystko.

  * Bezprzewodowe połączenie
  * Częstotliwość: 2,4 GHz
  * Częstotliwość dla pilota 433 MHz
  * Transmisja obrazu video i dźwięku stereo

  Przykładowe zastosowania:

  * Monitoring zewnętrzny - czyli podłączamy kamerę, a do niej nadajnik. Odbiornik podłączamy do magnetowidu lub telewizora i widzimy co dzieje się na zewnątrz.
  * Podgląd małego dziecka - zamiast urządzeń do podsłuchu dziecka możemy wykorzystać zwykłą kamerę, którą ustawiamy tak aby obejmowała naszą pociechę, do niej podłączamy nadajnik. Odbiornik podłączamy sobie do telewizora w innym pokoju lub kuchni i już widzimy i słyszymy cały czas nasze dziecko.
  * Słuchanie plików MP3 - jeśli chcemy posłuchać swojej ulubionej muzyki z plików MP3, ale pliki mamy na komputerze w innym pokoju, to poprostu podłączamy nadajnik do wyjścia audio z naszego komputera, a odbiornik podłączamy do zestawu Hi-Fi w innym pokoju, dzięki temu nie musimy przenosić całego komputera żeby posłuchać muzyki.
  * Oglądanie filmów Divix lub DVD - chcesz ze znajomymi obejrzeć film DVD lub Divix, ale nie chcesz przenosić komputera do salonu ? Wystarczy podpiąć nasze urządzenie do wyjść audio i video w komputerze, a odbiornik do telewizora w salonie, i to wszystko.
  * Inne zastosowania - takich zastosowań jest mnóstwo i ciężko je wszystkie naraz wymienić, to zależy od aktualnych potrzeb i pomysłów użytkownika. Urządzenie jest przydatne wszędzie tam, gdzie chcemy przesłać obraz video lub dźwięk, ale nie chcemy i/lub nie możemy prowadzić przewodów.

  W Skład Zestawu wchodzi :
  # Nadajnik
  # Zasilacz sieciowy do nadajnika
  # Odbiornik
  # Zasilacz sieciowy do odbiornika
  # Kabelek przekazujący sygnały z pilota na nadajnik i do źródła obrazu
  # Zestaw kabli
  # Przejściówka chinch-euro
  # Przejściówka chinch-minijack


  # Przedłużka euro z wyprowadzonym chinchem
  # Instrukcja obsługi i oryginalne pudełko

  Sprzedam Najtańsze i najlepsze VIDEOSENDERY MEDION!

  Kontakt: gg: 9861582

  Towar dostępny od ręki w Katowicach !!
 • HelukabelHelukabel