Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Układ scalony pt 2313L, nota aplikacyjna

06 Sty 2002 20:59 2364 7
  • Poziom 12  
    Poszukuję scalaka PT 2313 L jest to układ do radia samochodowego często można go spotkać w produkcjach " ryżowych " i w odbiornikach FIRST może ma ktoś padnięty taki odbiornik z tym scalakiem a chętnie bym go kupił . Pozdrawiam .
  • Poziom 17  
    Cytat:

On 2002-01-06 20:59, szajsung napisał:
    Poszukuję scalaka PT 2313 L jest to układ do radia samochodowego często można go spotkać w produkcjach " ryżowych " i w odbiornikach FIRST może ma ktoś padnięty taki odbiornik z tym scalakiem a chętnie bym go kupił . Pozdrawiam .
    Napisz skąd jesteś bo chyba będe miał coś takiego ale dopiero sprawdze to jutro i dam znać na forum.
  • Poziom 12  
    Jestem z lublińca ale to chyba nie stanowi problemu ?
  • Poziom 17  
    Znalazlem w moim magazynie takie radyjko tylko jest problem bo radio uczestniczyło chyba w małej kolizji samochodowej a jakby tego było mało to nie wiem czemu ale poprzedni właściciel zdrapał numery ze wszystkich scalaków.Ale na pocieszenie mogę dodać że żaden układ nie jest mechanicznie uszkodzony,musisz mi tylko podać za co ten układ odpowiada albo w jakim miejscu się znajduje bo ja nic u siebie nie mogę znaleźć na jego temat,nawet nie wiem w jakiej jest obudowie może to któryś z tych smd ? naprawdę nie mam zielonego pojęcia.
  • Poziom 12  
    opis krótki wyprowadzeń scalaczka podałem w wiadomości pod tytułem scalak cdn.
  • Poziom 15  
    TDA7313 kupisz bez problemu