Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

brava- pod¶wietlanie zegarów

elektron6 04 Jan 2008 15:34 1320 6
    elektron6
    Level 16  
    Witam, mam problem w bravie z żarówkami pod¶wietlaj±cymi deskę rozdzielcz± - nie zawsze wszystkie się zapalaj± - głównie w okloicy prędko¶ciomierza i wskażnika temperatury. Po porz±dnym puknięciu w plastiki z reguły n apewein czas jest ok. Wyjmowałem już raz wskażniki al eni emogę zdiagnozowac w czym jest problem - żarówki, gniazda żarówek , kostki?? zimnych lutów w elektronice nie zauważyłem.
    vcc
    Level 34  
    SprawdĽ kostkę ł±cz±c± zegary z instalacj±, czy blaszki w oprawkach dobrze ł±cz± i same żarówki, czy dobrze kontaktuj±, ostatnio podobny myk miałem w golfie kumpla, nie ł±czyły oprawki.
    User removed account
    User removed account  
    vcc
    Level 34  
    Manfred von Richthofen wrote:
    Wymień żarówki i juz.

Najlepiej zegary albo cały samochód, posprawdzaj dobrze blaszki w oprawkach, lekko podegnij i powinno pomóc.
    Pozdrawiam vcc.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    vcc wrote:
    Manfred von Richthofen wrote:
    Wymień żarówki i juz.

Zgadzam się co do wymiany żarówek, często to jest przyczyn± takich usterek. Koszt żarówek jest minimalny i warto, niejako przy okazji, wymienić aby mieć pewno¶ć na dłuższy czas.

Kolega vcc napisał:

Najlepiej zegary albo cały samochód, posprawdzaj dobrze blaszki w oprawkach, lekko podegnij i powinno pomóc.
    Pozdrawiam vcc.

O ile rada kolegi jest sensowna, warto także sprawdzić styki, to ironia zupełnie pozbawiona sensu!
    User removed account
    User removed account  
    goldwinger
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Amatorszczyzna
    Zamykam