Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Seo czy wszystko jest ok???

04 Sty 2008 19:19 1310 7
  • Poziom 9  
    Witam kupiłem auto z zamontowanym alarmem seo jaki to rodzaj nie wiem mam do niego 2 piloty z 3 przyciskami(zamknieta kłodka,otwarta kłódka,otawrte klapa bagażnika)Pytanie moje dotyczy takiej rzeczy wyłaczam alarm przyciskiem 2 automatycznie otwiera sie centralny zamek , otwieram drzwi i po 20-30 sek. alarm ponownie sie uzbraja nie dzieje sie tak jak wyłacze alarm wsiadam i przekręcam stacyjke i wtedy wszystko jest ok czy tak powinno być i jaka jest tego przyczyna jezeli jest zle???
    Drugie pytanie jak działa ten 3 przycisk (otwarta klapa) przy przyciskaniu nie zauważyłem żadnej reakcji
    Dziekuję i Pozdrawiam Cierpliwych !!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Alarm jest sprawny. Sprawdź tylko, czy przy włączonym alarmie, jak otworzysz drzwi kluczykiem i je uchylisz, to włączy się alarm. Wygląda, że ktoś nie podłączył krańcówek do alarmu - błąd podłączenia alarmu w aucie.
    A trzeci przycisk to wyjście kanału dodatkowego. Trzeba je aktywować poprzez wlutowanie dodatkowego bezpiecznika w alarmie. A służyć może właśnie do otwierania klapy jeśli konstrukcja zamka na to pozwala.
  • Poziom 9  
    sprawdzałem i przy właczonym alarmie i otwarciu kluczykiem drzwi syrena zaczęla wyć dziwi mnie tylko dla czego po rozbrojeniu alarmu i otwarciu drzwi musze wkładać kluczyk do stacyjki i ja przekrecać ostatnio szukałem czegoś wieczorem na podlodze i co chwile musiałem przyciskać pilota bo chcial się co kilkanaście sekund uzbrajać w poprzednim aucie tylko przy alarmie silicon takich akcji nie było dlaczego tak sie dzieje?. Jeśli chodzi o ten 3 przycisk jak wyłączam alarm to central tak samo otwiera mi bagażnik a na ten 3 przycisk 0 reakcji
  • Poziom 33  
    Trochę nie kumasz o co biega.Czy alarm zaczyna wyć po samym otworzeniu ręcznie zamka?Albo najpierw napisz jaki to samochód.Dobra dalej.Taki objaw jest jak napisał wcześniej Błażej.Nie masz podpiętych krańcówek drzwi.Innej możliwości nie ma.A masz w środku ultra?Jeśli masz to one aktywują alarm po otwarciu drzwi.A co do bagażnika to też nie o to chodzi.Jeśli masz bagażnik otwierany na przycisk,czyli musisz tylko nacisnąć jakiś przycisk a nie naciskać zamek by on zwolnił to pod to można podpiąć trzeci kanał.A jak ty piszesz,że c.z. otwiera i bagażnik to nie o to chodzi.
  • Poziom 9  
    Witam ponownie jak mam uzbrojony alarm a chciałbym sprawdzić czy działa i otwieram drzwi to się włacza i wszystko jest ok interesuje mnie tylko dlaczego jak przyciskiem wyłacze alarm wsiadam do auta to musze w ciągu ilus tam sekund przekrecić klucz w stacyjce bo znowu się uzbroi
  • Poziom 33  
    A co ja wcześniej napisałem???Przeczytaj dokładnie co tam jest napisane!Myślę,że musisz pojechać do jakiegoś zakładu bo sam nie wiesz jak to nawet sprawdzić a o naprawie już nie wspomnę.
  • Poziom 17  
    Seo posiada taką opcje jak test drzwi i klap.Polega to na tym że przy rozbrojonym alarmie po otwarciu dzrzwi lub klapy na chwile zapala się dioda alarmu.Sprawdz to u siebie jeżeli po otwarciu drzwi dioda sie nie zapali a obstawiam że sie nie zapali.Póżniej tylko podłącz krańcówki i wszystko będzie chodziło.
  • Poziom 33  
    Kurde zakładam to już parę długich lat a uleciało mi to z bańki.szacunek dla pana grzesia.