Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ZMYWARKA BOSCH SRV-53M03 EU - czy warto kupić

05 Sty 2008 20:33 8411 6
  • Poziom 10  
    Witajcie,
    Czytam szereg wątków i wiem ze moja pierwsza zmywarka to będzie BOSCH. Znalazłem bardzo tani model (1300 PLN) jak w temacie. Opis np. tu: http://www.zadowolenie.pl/?mod=produkty&action=zobacz&id=10375&id_kat=229&partner=ceneo Generalnie sprzęt w klasach AAA, cichy, standardowy w swojej klasie zużycie wody itd. Czy to jest dobry sprzęt czy nie.
    Z góry dziękuję za Wasze opinie.

Pozdrawiam

Daniel
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 17  
    Nie pakuj się w zmywarkę 45cm.Miałem 45 teraz mam 60.Kiedyś musiałem zmywać 2,3 razy dziennie teraz przeważnie raz.
  • Poziom 10  
    Odświerzam i ponawiam zapytanie wdodan czy model

BOSCH SRV-53M03 EU

jest wart kupienia?

Jestem laikiem jeżeli chodzi o zmywarki, nigdy nie miałem i nie używałem zmywarki, wiem tylko to co zdążyłem doczytać w komentarzach w skąpcu, ceneo i komentarzach m.in. na tym forum, z tych komentarzy wynika że ten model jest najcześciej kupowany przez internet w tym przedziale cenowym, i chciałbym jeszcze się dowiedzieć od ludzi którzy może od dłuższego czasu mają i używają tego modelu jakie mają zdanie o nim - ewentualnie może jest jakiś serwisant który mógłby napisać pare słow o tej konstrukcji i jej ewentualnej awaryjniości - byłbym wdzięczny.

PS. Rady dotyczące przesiadki na 60tkę mnie nie interesują, po prostu zaplanowałem już medble pozatym mam system w dwuosobowej rodzince gotowania jedzenia poznopopoludniowo wieczorny takze mysle ze 45 moze wsytarczyc.

PS_2. i jeszcze jedno pytanie, czy w tym modelu można wymienic przedni panel na pasujący do drzwiczek mebli kuchennych? i jak to jest z regulacją wysokości do blatu kuchenego? w jaki sposob to się otrzymuje?
  • Poziom 10  
    Varran, ja tę zmywarkę w końcu kupiłem, używam już rok i .... zapomniałem ze jest poprostu działa :-) Programy powyżej 30 stopni są jak dla mnie długie bo powyżej 2h ale za to efekjt mycia .... fabryka ;-). Często używamy programy 30 stopni (30 min) do szybkiego przemycia rzeczy po jedzeniu. Gdybym teraz planował kuchnię napewno kupiłbym 60tkę ale miejsce było na 45 i też gra. Kupuj ten sprzęt a zapomnisz o pełnym zlewie. W razie pytań pisz.
    Pozdrawiam
    Daniel
  • Poziom 10  
    Witaj, moim zdanie nie warto kupować tej zmywarki bo ona nie dokładnie zmywa Pozdrawiam.
  • Poziom 1  
    czy koś ma może schemat do montażu frontu meblowego do zmywarki srv 53m03eu ???

gdzieś zgubiłem a bez tego nie da się zamontować frontu. Bylbym wdzięczny za jakiś link lub cokolwiek...

pozdrawiam
    Boogie
  • Poziom 20  
    Ja również polecam 60-tki ,bo też miałem do czynienia z 45cm zmywarką przez 15 lat.Zmywarka 45 cm jest do kawalerki co najwyżej.Jeśli tylko masz miejsce na szerszą to bez wahania polecam tylko szeroką bo nie zmieścisz nic większego do niej.Chcąc zmywać tylko drobnice w małej zmywarce musisz czekać cały dzień lub 2 dni ,a reszte stoisz i myjesz normalnie w rękach.Po co 2 razy zużywać wode jak może się umyć za jednym razem np. w 12 litrach wody wszystko łącznie z dużymi garnkami