Witam
Jako że nadeszła zima i za oknem spadła temperatura w moim aucie zaczął niedomagać akumulator. Objaw typowy czyli że na mrozie ledwo kręci.
Kupiłem zatem prostownik AFN 12 z tej strony http://einhell.pl/index.php?n=kat&k=144 model. I teraz tak:
Akumulator jest nowy 44Ah mam aerometr i ten prostownik. Gdy aku zaczyna niedomagać mierzę gęstość na każdej celi i wykazuje mi na czerwonym (rozładowany) Podłaczam zatem prostownik i przez ok 2-3 min prostownik pokazuje ładowanie prądem 1A potem spada prawie że do zera.
Po 12 godz ładowania sprawdzam gęstośc i jest taka sama jak przy rozładowanym. Zmierzyłem napięcia w prostowniku za mostkiem i na klemach bez obciążenia jest niecałe 11v z obciążeniem żarówką 12v 21W spada do 8V a zmierzone napięcie wtórne to 11,7 Czy czymś takim da się wogóle naładować akumulator ??? miałem kiedyś jakiś stary ruski prostownik i na "sucho" miał z 18v apo podłączeniu do aku spadało jakoś do 12 v.
kontrukcja prostownika składa sie z trafa w którym pojedyńcze uzwojenie wtórne nawinięte jest drutem chyba 2mm i mostka prostowniczego tak na oko ok 30A. pozatym jest bezpiecznik i amperomierz. Czy żeby zwiększyć napięcie na wtórnym uzwojeniu musze dowijać czy odwijać uzwojenia ??
bo jak odwijać to może odwinąc kilka zwojów??
Jakby co to wrzuce fotkę wnętrza prostownika
Jako że nadeszła zima i za oknem spadła temperatura w moim aucie zaczął niedomagać akumulator. Objaw typowy czyli że na mrozie ledwo kręci.
Kupiłem zatem prostownik AFN 12 z tej strony http://einhell.pl/index.php?n=kat&k=144 model. I teraz tak:
Akumulator jest nowy 44Ah mam aerometr i ten prostownik. Gdy aku zaczyna niedomagać mierzę gęstość na każdej celi i wykazuje mi na czerwonym (rozładowany) Podłaczam zatem prostownik i przez ok 2-3 min prostownik pokazuje ładowanie prądem 1A potem spada prawie że do zera.
Po 12 godz ładowania sprawdzam gęstośc i jest taka sama jak przy rozładowanym. Zmierzyłem napięcia w prostowniku za mostkiem i na klemach bez obciążenia jest niecałe 11v z obciążeniem żarówką 12v 21W spada do 8V a zmierzone napięcie wtórne to 11,7 Czy czymś takim da się wogóle naładować akumulator ??? miałem kiedyś jakiś stary ruski prostownik i na "sucho" miał z 18v apo podłączeniu do aku spadało jakoś do 12 v.
kontrukcja prostownika składa sie z trafa w którym pojedyńcze uzwojenie wtórne nawinięte jest drutem chyba 2mm i mostka prostowniczego tak na oko ok 30A. pozatym jest bezpiecznik i amperomierz. Czy żeby zwiększyć napięcie na wtórnym uzwojeniu musze dowijać czy odwijać uzwojenia ??
bo jak odwijać to może odwinąc kilka zwojów??
Jakby co to wrzuce fotkę wnętrza prostownika