Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Problem z alarmem Nissanie Patrolu

Red_Devil84 06 Jan 2008 17:44 1233 6
    Red_Devil84
    Level 10  
    Witam
    Mam problem z alarmem w nissanie patrolu.Nie wiem jakiej jest firmy ani kiedy był zakładany.Chodzi o to że po przekreceniu kluczyka w stacyjce odrazu włącza się antynapad i nie można go wyłączyć dodatkowym przyciskiem.Przez co samochód wogóle nie chce sie odpalić.Co sie mogło stać?Wcześniej działało,aż do teraz.
    autoel
    Level 26  
    W związku z tym że
    Quote:
    Nie wiem jakiej jest firmy ani kiedy był zakładany
    najprosciej będzie wywalić centralkę i założyć nową o której będzie coś wiadomo.
    Red_Devil84
    Level 10  
    Kolego Carrier daruj sobie takie teksty.Proszę o radę,a nie o kretyńskie odpowiedzi.Gdybym wiedział co i jak to nawet bym tu nie zaglądał.
    xwit
    Level 33  
    Panie diable i to na dodatek czerwony nie bądź chamski.On i tak napisał to delikatnie.Ja bym użył mocniejszych słów.Czego od nas wymagasz?Byśmy wiedzieli co ktoś do twojego wynalazku wsadził?To może się dowiedz tego co on napisał.Ale po tym nie wiem czy warto tu zaglądać bo tym uwłaczasz wszystkim forumowiczom.A kretyńskie to było twoje pytanie.
    zepol
    Level 21  
    Widzisz - tysiące alarmów to tysiące różnych rodzajów instalacji i obsługi.
    NIe podałeś za wielu szczegółów a nawet nie wrzuciłeś jednej fotki aby można było domniemywać co i jak nie wspominając o pewnej pomocy.
    Model auta w tym wypadku to najmniej istotny szczegół.
    W tej sytuacji jedyna pomoc to tylko TU
    Błażej
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Niestety w tej dyskusji muszę wziąć stronę kolegi carrier i xwit. Wystarczy wejść sobie na stronę, gdzie jest lista instrukcji do alarmów i zobaczyć, jaka to jest ilość. A jest to mocno niepełna lista tego, co można znaleźć w autach.
    Jeśli chcesz pomocy, to podaj jakieś rzetelne dane. Najlepiej dokop się do centralki lub chociaż wrzuć zdjęcia pilota. W tej chwili temat zamykam. W celu ponownego otwarcia skontaktuj się ze mną.
    PS. I na przyszłość powstrzymaj się z taki odnoszeniem się do innych użytkowników!