Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

szukam opisu scalaków

zhuln 17 Dec 2003 21:40 1940 4
    zhuln
    Level 17  
    szukam data sheet scalaków : ba1332 , an7224 , ta7335 , lub schematu radia z tymi scalakami ; w moim przypadku jest to radio international ;
    uszkodzenie : nie działa radio , magnetofony grają , napięcie zasilające i na scalakach są - co to może być, że na części radiowej jest cisza ?
    zhuln
    Level 17  
    dzięki , ale coś mi nie chce otworzyć , ten scalak (ba1332) jest też na www.elektoda.pl w katalogu i też nie mogę otworzyć - może ktoś sprawdzi czy mu się otwierają te pdf-y
    Owsik
    Level 22  
    U mnie wszystko dziala jak nalezy. Sprobuj kliknac prawym przyciskiem myszy na ten plik i wybierz "zapisz element docelowy jako" - z dysku powinien sie juz otworzyc bez problemu, w oknie przegladarki czasami sa z tym problemy ;)
    zhuln
    Level 17  
    niestety w żaden sposób nie mogę otworzyć pdf-a , otwiera do pewnego momentu i pisze komunikat - uszkodzony plik - próbowałem na różnych kompach z win98 , moze na innym win otworzy ; nie otwiera mi pdf-a z tej strony czeskiej i nie otwiera z elektrody ; znalazłem ten scalak na : http://www.promelec.ru/pdf/ba1332.pdf i tam otwiera bez problemu , nie wiem co o tym myśleć :roll: