Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

udostępnione "planowane zadania" - jak usunąć?

marek003 07 Sty 2008 22:09 1802 4
  • #1 07 Sty 2008 22:09
    marek003
    Poziom 40  

Mam kłopot

W moje "miejsca sieciowe" oprócz udostępnionego (przeze mnie) folderu i udostępnionych drukarek i faksów mój komputer "oferuje" jeszcze "planoiwane zadania" - jak to zlikwidować?

To nie jest folder (chociaż niby pisze że to folder systemowy) ale jak to odnaleźć i wyłączyć udostępnianie?

Chodzi mi o to żeby inny komputer nie miał dostępu do moich zaplanowanych zadać - to jest wbrew pozorom bardzo groźne zezwolenie.

0 4
  • #2 08 Sty 2008 07:40
    kazol15
    Poziom 16  

Zlokalizujesz w:
    Start - Programy - Akcesoria - Narzędzia systemowe - Zaplanowane zadania.

0
  • #3 08 Sty 2008 08:57
    marek003
    Poziom 40  

Gdzie to jest to ja wiem. Mi chodzi o to jak to usunąć z udostępniania - tam nie ma takiej opcji by to włączyć czy wyłączyć (lub może jest ukryta o której ja nie wiem).

dodane po paru minutach
    -----------------------------------------------------------------
    Sprawdziłem (w pracy mam większą możliwość sprawdzania)

Owszem, na komputerze na którym pracuję, wchodząc w otoczenie sieciowe i wybierając nowe miejsce sieciowe wskazuje swój komputer. Wtedy pojawia się oprócz folderów udostępnionych "folder" Zaplanowane zadania z którym i tak nie można nic zrobić.

Kiedy jednak inny komputer chce się połączyć z moim kompem tak jak wyżej (poprzez dodaj miejsce sieciowe) "zaplanowane zadania" nie figurują na liście udostępnionych folderów.
    Dziwne zachowanie windowsa ale "nieodgadnione są intencje programistów".

W związku z tym że inni jednak nie mogą wejść na moje zaplanowane zadania (nie widzą ich) temat uważam za "rozwiązany" i za niedługo zamknę topik

0
  • Pomocny post
    #4 08 Sty 2008 11:17
    tzok
    Moderator Samochody
  • #5 08 Sty 2008 12:31
    marek003
    Poziom 40  

ok dzięki - tak też się domyślałem.

Zamykam temat

0