Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Photoshop , Photo Express ->Skaner Mustek 1200 UB PLUS

ryszard195409 08 Sty 2008 17:42 2152 0
  • #1 08 Sty 2008 17:42
    ryszard195409
    Poziom 9  

WITAM
    Poszukuję instrukcji obsługi skanera Mustek 1200 UB Plus lub wskazówek ( krok po kroku ) jak ustawić panel sterowania skanerem aby pozbyć się czarnego tła które występuje podczas skanowania zdjęć zarówno kolorowych jak i czarno białych . Skaner przy skanowaniu zdjęć wg. instrukcji obsługi ma współpracować z programem do obróbki zdjęć Photo Express , którego jednak nie posiadam . Posiadam natomiast program PhotoImpresion w wersji angielsko języcznej ( i to jest również mój problem ) należący do grupy programów do obróbki zdjęć i jak przypuszczam o podobnym działaniu . I tu zwracam się do posiadaczy programów do obróbki zdjęć o podanie instrukcji postępowania (krok po kroku ) z eliminacja zbędnego tła wokół zeskanowanego zdjęcia . Otrzymana od PAŃSTWA instrukcja umożliwi mi a na pewno ułatwi postępowanie ze zeskanowanymi zdjęciami . Za udzieloną pomoc wszystkim Tym którzy mi jej udzieloną serdecznie Dziękuję .
    Z Pozdrowieniami
    Ryszard Zbigniew Jaraczewski ( rzj(malpa)vp.pl )

W tym dziale nie udzielamy porad i nie zajmujemy się oprogamowaniem. [hefid]

0 0