Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SEO PERFECT - aktywacja alarmu

xmichal79x 10 Sty 2008 07:46 1635 2
  • #1 10 Sty 2008 07:46
    xmichal79x
    Poziom 1  

Witam ,

to moj pierwszy post na tym forum wiec serdecznie witam Wszystkich uzytkownikow,

rok temu kupilem Omege z 99 roku z zamontowanym alarmem Seo, niestety instrukcji albo nie dostalem , albo sam Ja gdzies zapodzialem :(
    auto stoi pod blokiem a ostatnio sasiadowi probowano ukrasc Golfa, wiec pomyslalem ze moze trzeba by jakies zabaezpieczenia zalaozyc i przypomnialem sobie ze przeciez jest alarm, odszukalem tylko kartke z stemplem zakladu montujacego i nazwa alarmu - Seo Perfect, niestety nie mam pojecie jak on dziala, tzn:

- po czym poznac ze alarm sie uaktywnia? zamykam auto z pilota ale nie mam pojecia czy alarm sie wlacza?

- jak sie go aktywuje i dezktywuje??

- co dokladnie powinienem zrobic zeby wlaczyc alarm, tzn aby dzialalo domykanie szyb, odciecie zaplonu i alarm w prtzypadku wlamania??

kiedys siadla mi bateria w pilocie i otworzylem auto przekrecajac kluczyk i nie chcialo wtedy odpalic, tzn wogole nie wlaczalo sie podswietlenie tablicy rozdzielczej, wlaczyly sie awaryjne, czy to znaczy ze on caly czas dziala poprawnie, tylko w sposob nie widoczny dla wlasciciela??

z gory dziekuje za wszelkie odpowiedzi

0 2
  • #2 10 Sty 2008 08:19
    kzaw
    Poziom 27  

Powinna być dioda od alarmu, w momencie uzbrojenia powinna się zapalć i pulsować, proszę sprawdzić działanie alarmu własnie w taki sposób że zamknąć samochód z oryginalnego pilota a następnie otworzyc kluczykiem.Sprawdzić pod maską czy jest gdzieś widoczna syrena.Alarm uzbraja się po zamknięciu auta oryginalnym pilotem.Seo perfect jest alarmem bezpilotowym przystosowanym do oryginalnych pilotów w kluczykach.

0
  • #3 10 Sty 2008 09:49
    xwit
    Poziom 33  

W jak jest podłączony jak na schemacie to załącza się w momencie zamknięcia na rygiel.

0
  Szukaj w 5mln produktów