Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Astra f c16nz chore objawy!!

10 Jan 2008 10:52 1035 2
  • Level 2  
    Witam.Proszę o pomoc..Otóż przedwczoraj zamierzałem wyjechać w trasę(istotne)do południa załatwiałem sprawy na mieście,wszystko było ok.samochód chodził jak zegarek(astra f,93,c16nz,z gazem)wieczorem udałem się w "trasę"-zamierzałem jechać po towar(handluje)i ujechałem z 15 km i ..auto się wyłączyło głucha cisza..kręciłem rozrusznikiem i nic,zholowałem..kolega pomieszał w przewodach wysokiego napięcia i odpaliłem,strwierdził,ze kabel od cewki..bo go kopnęło..kupiłem.Następnego dnia podobna historia...rano miasto-ok,wieczorem parenaście kilometrów i cisza..tym razem pomieszałem w przewodach,rozkręciłem aparat zapłonowy,poruszałem kabelkami(nie znam się na tym)złożyłem,pokręciłem rozrusznikiem,przełączyłem kilka razy gaz/paliwo i ..odpalił..przyjechałem do domu..niestety i proszę o pomoc..:cry:
  • Level 30  
    w tych silnikach to raczej najczęściej siada moduł, poźniej ew. cewka wysokiego napięcia i czasami ceweczka pod kopułką lubi mieć zwarcie, taka wada wykonania.
  • Level 2  
    Dziękuje Kolego.Dziś kolega poczyścił mi styki(bolce)zaworów(elektromagnesy) paliwa i gazu..zaśniedziałe i pordzewiałe..zrobiłem ze 30 km...jak narazie..rewelacja..pożyjemy,zobaczymy..Pozdro

Dodano po 2 [minuty]:

..jak jeszcze będzie "bałągan"..będe musiał się zająć pokolei tym co piszesz..