Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Tigra , alarm

10 Sty 2008 13:17 2971 9
  • Poziom 9  
    Witam. Potrzebuję pilnie pomocy Właśnie włożyłem akumulator to Tigry (ładowałem go) i przestał działać centralny zamek. Dodatkowo nawet kiedy wyłączę alarm (kontrolka) to samochód zaczyna buczeć (przy otwarciu szyby czy drzwi - mogę je otworzyć jedynie kiedy od środka podciągnę zamek, a on i tak potem zostaje zamknięty). Mogę odpalić samochód ale dalej buczy. Buczenie przechodzi samo po kilkudziesięciu sekundach i nie mam na nie wpływu)
  • Specjalista - Alarmy Samochodowe
    podaj model centralki alarmu lub zamieść fotkę centralki i pilotów
  • Poziom 9  
    no.... tylko że nie ma m zielonego pojęcia o tym :) nie znam sie w ogóle i nie wiem nawet co to centralka.
  • Poziom 9  
    jestem w pracy i teraz to raczej nie możliwe. Czy ma znaczenie że maska jest otwarta lub klema od której zaczynam ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Więc zadaj sobie pytanie: jak chcesz, nie mając najmniejszych podstaw, sam usunąć tą usterkę?
    Nie pisze tego złośliwie, tylko odnoszę wrażenie, że po prostu nie dogadamy się, bo jak zaczną się fachowe pytanie, to będziesz miał duże problemy z odpowiedzią na nie...
  • Poziom 9  
    wiem że nie jest złośliwe, i zdaje sobie sprawę że jesli to coś poważnego to sam tego nie zrobię. Myślałem jednak o że jest coś o czym nie pomyśałem a jest to coś z czym sobię poradzę.
    Jak wrócę do domu to zrobię to zdjęcie.
    Z góry dzięki za cierpliwość.
  • Poziom 33  
    Jaki zamek?Oryginalny czy zakładany?
  • Poziom 9  
    niedawno kupiłem tego cara a wiec nie wiem. nawet kiedy wszystkie drzwi i klapa oraz maska są zamknięte on zaczyna buczeć gdy otwieram coś.
  • Poziom 33  
    Jedź gdzieś do zakładu.Coś mi się zdaje,że sam to sobie z tym rady nie dasz.