Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy MFA bedzie dzialalo w golfie II 1,3

10 Jan 2008 21:39 1977 3
  • Level 10  
    Witam. Mam VW Golf'a 1,3 (gaźnik) z 88r. Czy jest jakaś możliwość bym wsadził zegary z komputerem MFA i wszystkie jego funkcje dzialaly ?? A czy jesli wsadze zegary z samym obrotomierzem to wystarczy podpiac tylko jakas kostke lub cos takiego ?? Bo teraz mam predkosciomierz+zegar co mnie strasznie wkurza, ale nie wiem czy taka zmiana bedzie bardzo pracochlonna ? Dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Wszystko się da, możesz wstawić i silnik od np 126p, tylko po co? Zegary MFA zapomnij, chyba,że jesteś naprawdę dobry i masz parę groszy do wydania...
    Zegary zwykłe z obrotomierzem jak najbardziej tak, możliwe,że trzeba będzie podać impulsy na obrotomierz, ale to drobiazg. Co do kostek, chyba się coś zmieniało, teraz nie pamiętam, zobacz na forum golfa, chłopaki tam mają cały dział o zegarach!
  • Level 10  
    Odświeżam temat ,może mi ktoś pomoc jak podłączyć Mfa do vw golfa II poj 1300 na gazniku 88 r licznik na dwie wtyczki z ekonomizerem, co dokładnie potrzebuje bo jedna manetkę mam do MFa. I po próbnym podłączeniu tylko kabli z manetki do Mfa i czujnika temperatury oleju zamiast mi coś pokazywać, to przy naciśnięciu przełącznika Mfa, wskaźnik z poziomu paliwa idzie mi do maxa a na wyświetlaczu nic się nie zmienia, a podłączyłem to według schematu który jest w internecie może mi ktoś pomoc jak to ogarnąć ?
  • Level 10  
    Nikt nic nie wie w tym temacie?