Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ile pali samochód LUBLIN I 95 r. ropy na 100km? silnik 2,4D

11 Sty 2008 16:17 10364 8
  • Poziom 2  
    Jak w temacie.
  • Poziom 20  
    Zależy od obciążenia, czyli ile na niego załadowano.
    Ale jakoś tak w granicach 10 - 15 nawet do 18.
  • Moderator Samochody
    Bez przesady, myślę że jeśli będziesz jeździł ekonomicznie i auto nie będzie przeładowane to ok 10 litrów, ewentualnie niewiele więcej.
  • Poziom 2  
    samochód bierze olej i kopci,ma luzy na tłokach... i stad te pytanie ile on teraz może spalić... myślałem że cos około 20l/100km
  • Poziom 43  
    Miałem takiego i nie przekraczał 10,5L na 100km z pełnym ładunkiem ale wiele zależy od kierowcy. Wersja 1 była z 4 biegową skrzynią i dość powolna, mimo że i 120 pojechał to brał olej ale przy normalnej jeżdzie ż ładunkiem 1T nie powinien brać więcej niż 9L.

Choć to dział ogólne to myślę że to nie miejsce na takie dyskusje nie mające związku z elektroniką czy elektryką, od tego są fora samochodowe.

SławeK
  • Moderator Samochody
    SławeK to miałeś jakąś dziwną wersję. Jeździłem "1" z turbiną i 5 biegową skrzynią, licznik potrafił pokazać 150 km/h. W zależności od odmiany trafiały sie skrzynie bodajże "Kia" z układem biegów jak w Starze.
    To tak offtopic.
  • Poziom 1  
    Mam pytanie do urzytkowników lublina I 95r IZOTERMA
    Gdzie są nr nadwozia na ramie:?:
    KUPIŁEM TAKIEGO I NIE MOGĘ ZNAJŚĆ NUMERÓW
    Z GÓRY DZIENKUJĘ
  • Poziom 13  
    Paweł60 napisał:
    Mam pytanie do urzytkowników lublina I 95r IZOTERMA
    Gdzie są nr nadwozia na ramie:?:
    KUPIŁEM TAKIEGO I NIE MOGĘ ZNAJŚĆ NUMERÓW
    Z GÓRY DZIENKUJĘ

Mam ten sam problem może ktoś mógłby podpowiedzieć -jakąś fotkę podrzucić??
  • Poziom 2  
    mam lublina II izoterme i spokojnie pali ok 15-18 litrow praktycznie bez ladunku jezdze w piekarni ladunek maksymalnie wynosi 300-400kg silnik ten sam jak w lublinieI bo tez mialem lecz skrzynia jest 5