Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak zablokować granie w Tibię?

agadas 14 Jan 2008 07:54 21568 33
    mrolo
    Level 19  
    Ja nie wiem czy ja źle tłumacze?
    Żeby zablokować Tibie wystarczy blokada portu 7171 możesz to zrobić u dostawcy internetu:
    -"halo, proszę zablokować mi port 7171 na nazwisko kowalski" wtedy nie ma zmiłuj - nic nie pomoże.
    Druga metoda blokujesz sam na firewall, też port 7171.
    Musisz zrobić to jako administrator, a syn musi mieć inny login - "konto z ograniczeniami" wtedy nie odblokuje sobie portu 7171 i gra się nie uruchomi.

Plik host służy do przeglądarki. Jeżeli twój syn wpisze adres IP strony tibia.com - strona oczywiście wyświetli się poprawnie.

Jesteś w "tej szczęśliwej" sytuacji, że masz administratora nad sobą, płacisz mu idź pod koniec miesiąca i powiedz mu o co chodzi dla niego to 1 linijka na firewallu.
    RAFi X
    Level 29  
    Nie lepiej dać dzieciakowi do zrozumienia kto tu rządzi ?
    Po co sie bawić w jakieś blokady czy inne cuda, nie zrozumie raz, drugi to złoić skóre...można też porozmawiać...proponuję to drugie. Gra jest uzależniająca, prawdą to jest, a ludzie którzy mówią że jest inaczej, to albo są już wciągnięci do świata gry, albo ich ta gra nie rajcuje, albo nie lubią takich pierdół(jak ja :P).
    Pozdrawiam.
    mrolo
    Level 19  
    Jest taka metoda Aromatoterapia - leczenie zapachami.
    Trzeba dać do powąchania jak pachnie pasek.
    Mery84
    VIP Meritorious for electroda.pl
    W związku z tym, że coraz większa liczba odpowiedzi odbiega od właściwego problemu, a stają się lekcjami wychowywania dziecka temat zamykam.