Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa B 1.4 8v - Check Engine

finos 12 Sty 2008 10:42 4604 8
  • #1 12 Sty 2008 10:42
    finos
    Poziom 14  

Sprawa wyglada nastepujaco, samochód jedził bez problemu. Dziś zatankowałem benzyne (95 orlen), przejechałem kilkometr, zapalila sie kontrolka, zgasiłem samochód, odpalic juz nie mogłem. Po kilku minutach zapalil, kontrolka zgasła, obroty wporządku. Jednak jak troche pochodził to nagle podskoczyły mu obroty, zapaliła sie znów kontrolka. Po odstaniu i ostygnięciu samochód przejechał normalnie kilka kilometrów, ja osiągnał juz swoją temperature znów zapaliła sie kontrolka. Samochód jedzi normalnie, nie ma strat mocy. Zdarzylo mi sie nawet ze kontrolka zgasla w czasi jazdy, ale potem znów sie zapaliła. Wiem ze napewno czeka mnie wizyta na komputerze (ale to w poniedziałek). Chciałem sie dowiedziec jak myślicie co moze być? Czy to winna paliwa? (jak tak to chyba komuś zrobie krzywde :/ ) Napewno zalałem 95 wiec nie pytajcie sie czy nie przypadkiem rope. Poztym ostatnio wymieniany był rorząd (zaufany mechanik). Rocznki 1996.

0 8
  • #2 12 Sty 2008 11:31
    viper555
    spec od auto-elektro

Przegonić parę razy samochód i zalać inne paliwo skoro przed tankowaniem było wszystko w porządku.P

1
  • #3 12 Sty 2008 12:52
    matimon22
    Poziom 25  

Spóbój wywołać kody błyskowe...(o tym na forach)...

0
  • #4 12 Sty 2008 13:49
    Pawel wawa
    Moderator Samochody

Autko ma już swój wiek, nie zaszkodzi rozpięcie kostek i spryskanie ich kontaktem lub elektrosolem...

0
  • #6 18 Sty 2008 17:12
    finos
    Poziom 14  

Nie pojechałem na komputer ani nie wymrugiwałem błedów bo nie miałem czasu. Podstanowiłem jedzic ze swiecącą kontrolką i wypalic to paliwo. No i miłem racje, dzis juz na rezerwie załałem nowe paliwo i o dziwo przeszlo mu :D Chciałem ostrzec innych:: bierzcie paragony za paliwo, ja od dziś biore, bo wtedy nie wziołem i nawet skargi nie moge złożyć.

0
  • #7 18 Sty 2008 17:35
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  • #8 18 Sty 2008 17:37
    finos
    Poziom 14  

no to czemu usterka ustąpiła?

0
  • #9 18 Sty 2008 17:51
    viper555
    spec od auto-elektro

To jest jak najnormalniejszy objaw zapalanie kontrolki nie zawsze jest związane z usterką.P

0
  Szukaj w 5mln produktów