Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa ścieżek grzejnych tylnej szyby zimą

19 Gru 2003 13:56 7742 8
  • Poziom 18  
    Akurat teraz przepaliła mi się 1 ścieżka. Oczywiście mogę kupić klej przewodzący i nanieść go na przerwę, ale wiąże on w temperaturach dodatnich, najlepiej ok. 20 C. A ja nie mam garażu i w okolicach zera C klej raczej nie złapie. I co z tym zrobić ? Myslałem też aby przyłożyć do ścieżki odcinek wąskiej blaszki , na której częściowo kapnieto Cyjanopan i przycisnąć to mocno do uszkodzonej ścieżki, tak aby metal dotykał do ścieżki, a klej pełnił rolę "nitów". Macie jakieś inne pomysły ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 19  
    chyba najlepszym rozwiązaniem jednak jest kupienie kleju przewodzącego a szybe ewentualnie podgrzac suszarką. Pr ąd można wziąć z żarówki przed klatką schodową jeśli mieszkasz w mieście
  • Poziom 18  
    a nie wiecie przypadkiem ile taki klej kosztuje??
    Musialbym szybke w malaczu "pokleic" tylko nie wiem czy to polacalne czy lepiej kupic cala szybe ;)
  • Poziom 19  
    chyba koło 10 zł taka malutka tubka jak superglue ale nie dam głowy tak mis ie coś kojarzy
  • Poziom 18  
    Seweryn82 napisał:
    chyba koło 10 zł taka malutka tubka jak superglue ale nie dam głowy tak mis ie coś kojarzy

W Łodzi jest producent , u niego kosztuje 8 zł+VAT, w sklepach z częsciami troszkę drożej.
    Samemu nie da się go zrobić, bo zawiera on tzw. srebro koloidalne, otrzymywane specjalnymi metodami
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    żeby wyjąć szybę kładziesz się na tylnej kanapie i wypychasz ją nogami
    tyle tylko że na mrozie uszczelki są sztywne i może się coś stać szybie
    nie wiem jak u ciebie ale w okolicach poznania taką szybę możesz dostać
    taniej niż ten klej :D