Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alarm samochodowy SEO DOLPHIN zalacza sie bez powodu

12 Sty 2008 21:23 4375 7
  • Poziom 13  
    Mam problem taki jak w temacie. Mam alarm seo dolphin standard. I problem jest taki, ze czasem jak zamykam auto to slysze ok 5 pikniec syreny i po ok 5-10minut alarm sie zalacza. Pomyslalem, ze moze byc cos nie tak z krancokami wiec zrobilem test, zostawilem drzwi otwarte, zalaczylem alarm i znow 5 pikniec i czekalem i czekalem, ale alarm sie nie zalaczyl, cyzli krancoki mozna wykluczyc. Dodatkowo jesli krancoki bylyby niesprawne to lampka wewnatrz auta by swiecila i tego nie robi. Ma ktos moze spis kodow usterek tego alarmu ?? Niewiem co myslec juz o tym alarmie, bo niechce zostawic auta gdzies na chodniku i pojsc a tutaj sam z siebie alarm zacznie wyc :/

pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Od wtedy kiedy ja chce. Cinquecento, ale to nie ma zbyt duzego znaczenia gdyz instalacja alarmu jest taka sama.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Alez oczywiscie, ze sprawdzalem migniecia kontrolka. Tylko, ze zadnego wywolania alarmu centralka nie zapisala, to byla druga rzecz jaka sprawdzilem
  • Poziom 20  
    Posprawdzaj kolego krańcówki i przewody bo tu tkwi problem. Dolphin ma oddzielne linie na drzwi, maskę i bagażnik, jeden z tych obwodów masuje o czym informuje cię alarm 5 dźwiękami i to jest napisane w 1 p-kcie instrukcji obsługi.
  • Poziom 13  
    Wedlug schematu jest 1 linia.

Alarm samochodowy SEO DOLPHIN zalacza sie bez powodu

Odlacze narazie klapy i zobaczymy czy nadal bedzie wyl alarm
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Kolego!
    Cytat:
    Od wtedy kiedy ja chce. Cinquecento, ale to nie ma zbyt duzego znaczenia gdyz instalacja alarmu jest taka sama.

Spokojnie! Odrobinę pokory! Bo w końcu to ty potrzebujesz pomocy!