Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic "CQ-RD 153"

19 Gru 2003 15:07 1451 3
  • Poziom 1  
    cze wszystkim mam ogromna prosbe potrzebny mi opis i schemat do radia panasonic cq rd 25 albo kostki bo nie mam do niego kostek i nie wiem jak podlaczyc zeby sprawdzic czy dziala
    z gory dziekuje i pozdrawiam :oops:
  • Poziom 17  
    czy aby napewno dobrze podałeś model

• Poziom 18  
    Model jest napewno dobrze podany, mam takie radio od roku i lezy sobie spokojnie w szafie bo jest uwalone i nic nie moge z nim zrobić. To jest jakiś zagraniczny model, kolega który mi je dał mówi że przywiózł je ze Szwecji czy z Niemic już nie pamiętam. Schemat jest praktycznie nie osiągalny. A szkoda sprzętu bo jest niezły. RDS, Full Logic, wyjscie na zmieniarke, wzmacniacz. No i jest na kieszeni.
    Procesor: D17006GF--512
    Dodatkowo siedzi tam tak mała śmieszna chybryda EV1000-20 oraz LC3517BL-15, D65006CF, HC 573, D4052. Końcówki mocy to TA 8210 (dwie sztuki).
    No ale może ma ktoś może chociaż podobny schemat.

Rozkład wyprowadzeń możesz sobie zobaczyć tu http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/ ale niestety nie ma tem tego modelu, mozna tylko porownać z innymi modelami. Z tego co widze to wyprowadzenia są prawie identyczne jak w innych Panasonikach.
  • Spec od car audio
    Jedno gniazdo będzie standard - to drugie na zmieniacz - nie mam pojęcia co i jak. Acha zmieniacz idzie do tego modelu też specjalny. Zerknij na www.studio24.prv.pl tu masz szybciej chodzącą wersję strony.