Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Szafy Rack
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ford scorpio 20l 95r wtryski nie podają paiwa

13 Sty 2008 20:35 2119 13
  • Poziom 12  
    auto jak wyżej nie pali i nie podaje paliwa pompa chodzi napięcie na wtryskiwaczach jest tylko nie ma sterowania była uszkodzona wiązka ( z przewodów spadła izolacja) od ściany grodziowej do prawie samej chłodnicy wymieniłem przewody ale auto nie pali i nie bardzo wiem jakie sygnały powinny wychodzić na module zapłonowym jest tam edis 4 a nie chce nie potrzebnie czegoś kupić jak ktoś ma jakieś informacje to niech da znać
  • Szafy Rack
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    a iskra jest?
  • Poziom 11  
    sprawdz polaczenie pomiedzy sterownikiem i wtryskami
    mapisz cy to jest 16v lub podaj kod silnika
  • Poziom 12  
    silnik 8v iskra jest wiązka na silnik tez całą robiłem
  • Szafy Rack
  • Poziom 12  
    kod silnika NSD
  • Poziom 11  
    sprawdż ciśnienie paliwa na listwie zasilającej jeżeli jest ok to sprawdż sterowanie wtryskiwaczy no i oczywiście iskrę
  • Poziom 11  
    ja bym sprawdzil jeszcze raz polaczenia miedzy sterownikiem a wtryskami
    jesli jest ok to rozbierz sterownik moze jakas sciezka jest przepalona jesli nie to podstaw inny i sprawdz na innym czy jest sterowanie.
  • Poziom 12  
    połączenie z ftryskami jest ok sterownik też juz rozbierałem i nic w nim nie widać
  • Poziom 11  
    podstaw inny sterownik i wtedy sprawdz czy jest sterowanie wtryskami
  • Poziom 33  
    tam jest immo sterownik eecv podstawienie innego nic mu nie da wczesniej trzeba sprawdzic czego brakuje, zasilania po stacyjce czy sygnałow sterujących wtryskiwaczami
  • Poziom 12  
    panowie w aucie brakuje sterowania wtryskami zasilania wszedzie są instalacja też juz sprawna teraz bo wymieniłem całą wiązke od sciany grodziowej do chłodnicy od strony pasarzera
  • Poziom 26  
    Jezeli iskra jest (czego jeszcze nie napisales!) to sprawdz driever'y w sterowniku co włączają prad na wtryskiwacze. Napisz co tam siedzą za elementy. W tym silniku jest sterowanie sekwencyjne, czy grupowe? (ile kabli ze sterownika steruje wtryskiwaczami?)
  • Poziom 12  
    brakuje sterowania wtryskiwaczami zasilania wszędzie ok czujniki też ok moduł zapłonowy już wykluczyłem został mi już tylko sterownik zawiozłem do znajomego elektronika i niby padł jakiś generator jak odbiorę to dam znać