Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

philips chassis l9.2e brak foni po zabawie z pamiecią

14 Sty 2008 10:52 1701 6
  • Poziom 12  
    Witam mam takiego philipsa. Wcześniej usterka polegała na tym ze tv był zablokowany tzn. przy próbie przełączania kanałów lub strojenia kanałów pojawiał sie napis:"zablokowany". Wymieniłem pamięć z nowym wsadem i tv działa normalnie ale nie ma w nim fonii tzn nic nie szumi tylko milczy, obraz jest ok wszystkie funkcje działają. Czy ktoś z Was miał może taka usterkę? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  • Poziom 30  
    Czy po AV też nie ma fonii?Może tak prozaiczna rzecz jak wysunięty wtyk od głośników.Można wstawić z powrotem starą pamięć i jeśli pojawi się dżwięk oznaczałoby zły wsad pamięci.Blokadę rodzicielską można usunąć w trbie serwisowym.SE 10/2004 str 12-15.
  • Poziom 14  
    a zapisałes stary wsad przed zapisem nowego .Mozna porównac co sie zmieniło
  • Poziom 12  
    Witam dziękuję za zainteresowanie. Przed zmiana wsadu zrobiłem kopie pierwotnego wsadu i oczywiście próbowałem ze starym wsadem efekt dokładnie ten sam. Po AV nie sprawdzałem ale zaraz zobaczę czy będzie fonia

Dodano po 14 [minuty]:

Witam ponownie na AV brak fonii niestety.
  • Poziom 30  
    Czy końcówka fonii działa?
  • Poziom 12  
    Witam. Usterka naprawiona.Wstyd powiedzieć ale podczas wymiany pamięci oparłem płytę główna o płytkę kineskopu i radiator końcówki mocy dotknął do niej powodując uszkodzenie końcówki mocy. Dodam ze podczas tych czynności tv był wypiety z sieci. Pozdrawiam