Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pilot uniwersalny i tv axion

14 Sty 2008 14:37 5396 8
  • Poziom 9  
    witam w tv mojej siosty rozwalil sie pilot wiec kupila uniwersalny maxy 1708 niestety w instrukcji nie ma kodow na ta marke telewizroa, kolega przyniusl jakis pilot tevion ale nie mam do n iego instrukcji ale nikt nie wie jak sie go obsluguje, szukalem na allegro pilota co obsluguje te tv axion ale nic nie ma a wyszukanie automatyczne tez nic nie daje.
  • Poziom 30  
    Nie piszesz czy masz instrukcję do tego pilota? Prawie wszystkie mają funkcję szybkiego szukania kodów.Wciska się dwa przyciski potem puszcza i sam próbuje po kolei.Jakie przyciski i co zrobić jak znajdzie powinno być w instrukcji.Zostaje ewentualnie np: cybort-tech.com i za 10zl(+wysyłka) kupisz odpowiedni pilot.
  • Poziom 9  
    napisalem ze na automatycznym mi nic nie znajduje, a w instruckcji pisze ze jak automatycznie szuka trzeba co chile naciskac przycisko power i mozna max 288 razy nacisnac podczas szukania i tak robilem i nic
  • Poziom 9  
    doszlem ze ten tv jest firmy akai, kody w instrukcji do akai sa ale cos mi to nie trybi, moze dlatego ze pierwszy raz proboje ustawic pilot uniwersalny.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    n0rb92 napisał:
    napisalem ze na automatycznym mi nic nie znajduje, a w instruckcji pisze ze jak automatycznie szuka trzeba co chile naciskac przycisko power i mozna max 288 razy nacisnac podczas szukania i tak robilem i nic

Jeżeli na przeszukaniu nie znajduje to ten pilot nie obsługuje Twojego TV. Przeszukanie sprawdza wszystkie zapisane w pamięci kody. Na wszelki wypadek przeszukaj jeszcze raz. Jezeli nic nie znajdzie pilot nie zadziała i nikt Ci nie poda właściwego kodu bo go nie ma.
  • Poziom 9  
    dzieki poprubuje jeszcze ale jak nie pomorze to chyba bede musial kupic zamiennik

temat do zamknięcia.
  • Poziom 43  
    Z zamienników polecam MAK2000. Troszke kosztuje, ale działa na większości TV i nie tylko.
  • Poziom 28  
    Ja mam ALPHARD MA K2 chodzi na kodzie od TV ROYAL
    nr.kodu;1262.Dałem za niego 25 zł rok temu.