Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kasowanie Inspekcji Olejowej w Audi A4 99r

14 Sty 2008 22:19 15725 5
 • Poziom 13  
  Witam Wszystkich. Mój problem polega na tym iż w mojej audicy zapaliła sie inspekcja olejowa. Wymienilem olej a ona nie zgasła, wszyscy kumple mowia mi że jest jakaś kombinacja przyisków na liczniku żeby ją skasować ale nikt nie wie jak to zrobić. Czy jest ktoś kto mi pomoże? Jedyny elektryk samochodowy w mojej okolicy chce za to 100 PLN! a ja nie mam zamiaru płacić tyle kasy za usunięcie niewygodnego komunikatu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 • Pomocny post
  Poziom 16  
  Inspekcja oleju - OIL1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,2. Włączyć zapłon,3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",4. Zwolnić przycisk X,5. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawi się "Service - - - ".Inspekcja serwisowa - INSP1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,2. Włączyć zapłon,3. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service OIL",4. Zwolnić przycisk X,5. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,6. W polu wyswietlacza licznika kilometrów pojawią się litery "Service INSP",7. Wyciągnąć przycisk Y i przytrzymać aż na wyświetlaczu pojawisię "Service - - - ".

  1. przycisk X po prawej w liczniku 2. przycisk y po lewej
 • Poziom 13  
  Pomogło! Dzieki Bardzo!
 • Poziom 2  
  Witam. W moim A4 b6 wykonałem powyższe czynności i co prawda nie ma już komunikatu SERVICE, ale gdy chcę sprawdzić termin następnej wymiany oleju to pod przyciskiem X(kluczyk) pojawia się komunikat: SERVICE OIL----Km, DAYS----.
  Wcześniej pojawiał się tylko stan kilometrów do wymiany. Myślałem, że po przejechaniu jakiegoś odcinka drogi pojawi się sam. Ale dziś sprawdziłem i nic z tego. Dalej wyświetlają się kreski. Można jakoś temu zaradzić?
 • Specjalista grupy V.A.G.
 • Poziom 2  
  Około 30km. dziś przejechałem. Ale jeśli ma być jak mówisz to poczekam.