Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

podgrzewacz przep造wowy simens DH24400 s豉bo grzeje

janek_S 15 Sty 2008 13:18 4015 8
  • #1 15 Sty 2008 13:18
    janek_S
    Poziom 9  

Witam mam ma造 problem a mianowicie na zakresie ekonomicznym leci letnia woda, a zawsze by豉 gor帷a,natomiast na 2-zakresie jest normalnie czyli bardzo gor帷a. Ci郾ienie wody jest bardzo dobre wszystkie styki sie w陰czaj. prosz o pomoc bo jestem "zielony" z tego.

Pozdrawiam

0 8
  • #2 15 Sty 2008 17:16
    ANDYW6
    Poziom 24  

Obecnie temperatura wody zasilaj帷ej jest ni窺za wi璚 i temperatura wody podgrzanej ni窺za.A pisze o tym w instrukcji obs逝gi, tylko trzeba czyta.

1
  • #3 15 Sty 2008 18:31
    janek_S
    Poziom 9  

dzi瘯i za odpowied, mo瞠 masz racj ale mam go ju dwa lata i spisywa sie bardzo dobrze..:|

Pozdro

0
  • #4 03 Lut 2008 20:57
    mirrzo

Moderator na urlopie...

...ale przez te 2 lata sprawno嗆 urz康zenia na pewno spad豉 - osady, kamie kot這wy, a i temp. wody na "doj軼iu" te ma wp造w na temperatur "wylotow"

0
  • #5 03 Lut 2008 21:18
    rydzekcycek
    Poziom 16  

witam omomierz w r帷zk i sprawdz rezystancj grza貫k , zobacz czy podczas przep造wu zapinaj si wszystkie trzy styki (trzy pstrykni璚ia).
    Jak dobrze kojarze grza趾i w plastikowym p豉szczu (tandeta w por闚naniu ze starszym bratem , znawcy tematu napewno pamiaj tamt rewelacyjn seri 100% mied)lubi si przepali i wtedy zonk.

0
  • #7 06 Lut 2008 22:52
    PeteRRo-15
    Poziom 9  

Mi pomog這 wyj璚ie o-ringu z perlatorka na wej軼iu zimnej wody.
    Efekt: zwi瘯szenie ci郾ienia = wszystkie styczniki elegancko si w陰czaj.

Jeszcze jedno:
    Co kosztem czego. Aby woda mia豉 wy窺z temperatur, mo瞠sz przykr璚i troch przep造w wody (ograniczy) Ograniczona woda przelatuje przez w篹ownice, bo w mniejszej ilo軼i i potrafi si podgrza i to bardzo, bardzo :) (cho jest jej mniej - mo積a ustawi podle komfortu) Pozdrawiam!

0
  • #8 10 Lut 2008 21:32
    artur s
    Poziom 23  

Dobra rada ze sprawdzeniem grza貫k...

2
  • #9 18 Lut 2008 22:08
    sebek1111
    Poziom 15  

A jesli jest za dobre cisnienie to na wejsciu w siemensach byla taka wkladka ktora ograniczala cisnienie wody, im woda szybciej przeplywa przez przepkywowke tym wolniej sie nagrzewa.

Wiec najprostrza metoda zeby leciala Ci cieplejsza woda, jest nie odkrecac wody na maxa w bateri tylko do "polowy" co spowolni przeplyw i wieksze nagrzewanie wody.

0
  Szukaj w 5mln produkt闚