Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problemy z zamkiem centralnym w felicji.

15 Sty 2008 17:07 2304 5
 • Poziom 11  
  Alarm Prestige 150-MX zainstalowany w skoda felicja 1998roku. Do tej pory, raz wymieniałem jeden siłownik w tylnych drzwiarz i było ok. Od niedawna po wyjściu z samochodu, chcąc go zamknąć, załączyć mogę tylko alarm. Centralny zamek nie załącza z alarmem, ani nawet gdy zamykam lub otwieram kluczykiem przednie drzwi. Bezpiecznik od centralnego zamka jest w porządku, bo sprawdzałem. Na początku ustarki centralny zamek raz działał, a raz nie, ale słychać było gdzieś w desce rozdzielczej( dokładnie za licznikiem) takie chwilowe brzęczenie gdy naciskałem pilot. chcąc otworzyć drzwi. Pomóżcie, co to może być?

  Poprawiłem tytuł. [norbert]
 • Poziom 1  
  Typ alarmu nie ma tu póki co znaczenia.Pytanie zasadnicze :centralny zamek jest fabryczny czy wstawiany ? Jeżeli fabryczny - sprawdź bezpieczniki fabryczne . Jeżeli wstawiany - sprawdź zasilanie modułu c.z.
 • Poziom 27  
  Wygląda mi na zwarcie w jednym z siłowników.Jeśli jest to centralny uniwersalny to centralka może już być padnięta.Trzeba wyciągnąć centralkę i sprawdzić ją w środku, zobaczyć czy nie ma spalonych ścieżek.

 • Poziom 27  
  Sprawdź przewody na kostce pod maską pod szybą po lewej stronie, pewnie zgniły czerwone przewody, zewrzyj je.
 • Poziom 11  
  Centralny zamek montowany był w serwisie skody. Nie wiem czemu, ale juz nic nie brzęczy , tam gdzie wcześniej , ale jak nie działał to nie działa.
 • Użytkownik usunął konto